bugün

Ünlü şarkıcı Gökhan Özen, "Bir ameliyat oldum. Ama estetik amaçlı değil. Sağlık amaçlı. Yakını ve uzağı zor görür hale gelmiştim. Bununla ilgili birkaç ameliyat geçirdim. Ben sağlık olarak kendimi artık çok rahat hissediyorum" dedi.
görsel
Hakkında entry girilince öldü sandım.

Sene 2002 filandı, sınıf arkadaşım bu adamın posterlerini alırdı ve çok aşıktı, o kadar ki biz büyüdüğünde onunla evlenecek sanıyorduk.
Çok büyük hayranıyım. Gençlik yıllarımda bu adam neredeyse ben oradaydım.
Yine düştüm gökhan abimin slowlarına.
Ulu tengri yardımcım olsun..
dayanamam gibi harika ve yüreği titreten bir slow şarkısı olan müzisyen.
görsel
bir dönem kızların sevgilisiydi aramazsan arama diye güzel bir şarkısı vardı. selen sevigen ile evlendi iki kızı oldu sonra eşinden ayrıldı. eski eşinin ailesi ile yaşadığı sorunlarla gündeme geldi. ara ara bir şeyler yapıyor ama eskisi kadar popüler değil. evet bir dönem gerçekten kızların hayaliydi. yazdıklarımı okursa kendisine selamlar. sanırım 2000 yılındaki albümünde balıklara yem olduk diye güzel bir şarkısı vardır. hala severek dinlerim.
kara erik sen de ebru yaşar delisisin. üstelik hala seviyorsun. bence senin durumun o kızdan daha kritik..

bir insan ebru yaşar dinleyecek kadar ne yaşamış olabilir. anlamıyorum.
jet ski ile az önce mudanyadan imralıya doğru giderken görülmüştür.
kral tv'de ilk çıktığı gün nasıl patladığını dün gibi hatırlıyorum.
üstü açık spor arabada kırmızı ahizeli telefonun ne işi vardı hala daha anlamış değilim..
arabanın arkasına uzanmış çıplak ayaklarını arabadan sarkıtarak kulağında bağlantısı olmayan telefona ''aramazsan arama'' diyerek kahkaha atıyordu. altında bir kot pantolon vardı.. ağzını yamultarak gülüyordu..

bizim y kuşağı o dönemde hiç enternasyonel değildi.. telatabi izliyorduk. harry potter'e ağzından sular akıtan kızlar vardı. tam bir kabus dönemdi anasını satayım...

gökhan özen yine iyi.. burhan çaçan denilen kart bir sanatçı 'liseli vardı ya ah o liseli, kısacık etekli dar elbiseli'' diye bir şarkı yapmıştı iç çeke çeke şarkı söylüyordu kral tv'de klipleri dönüyordu gün boyu...
kimse de demiyordu ki, arkadaş bu sübyancılıktır vesaire.. tuhaf bir dönemdi geldi geçti...

gökhan özen'i kişilik olarak severim ben yine de. çocukluğumu hatırlatır bana.
(bkz: bir gökhan özen vardı ne oldu ona)
yeni nesil hatırlamaz bu adam bir aralar acayip fenomendi bütün kadınlar kendisine aşıktı neredeyse.
Ufak atta civcivler yesin,
Tabiri caizse.
Çocukken aşık olduğum şarkıcı
Açık ara Türk pop müziğinin en kaliteli işlere imza atan müzisyeni. Adam zamanının çok ötesinde sözler yazıp aranjeler yaptı. Şuan teee 2003 yılındaki albümünü tekrar dinliyorum da enfes tek kelimeyle. işi sadece müzik. Bunu da kusursuz yaptıgı ortada. Kendimi yeni yetmelerden koruyorum o yüzden sık sık eski dönem şarkıları dinliyorum. Gördüğüm şu ki şuan yerlerde sürünüyor müzik. Bir kaç müzisyen hariç kimseyi dinlememek lazım. Çunkü dünlediğin müzik seni şekillendiriyor çok net. Gökhan'ın şarkıları hala taze hala kusursuz. Yola devam güzel adam.
2001de best fmde djlik yaparken
ilk albümünü 2001 de duman gözlüm albümünü yaptı

Fakat ilk albüm tutmadı
Ama asıl patlamayı civciv şarkısıyla yaptı..
2010 lise yıllarında yıllarında 512 MB boyutunda araba yarışı oyunu oynarken dinlediğimi hatırladığım sanatçı.

sinan özen ile Gökhan özenin ve Murat Kekilli ile Sibel Kekillinin akraba olup olmadığını çocukken nedense hep merak ederdim.
tam arabada dinlenecek şarkı yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=TIFUFdRG7B8
2020 ylında şunu halen dinleyen varmış. çok ilginç.
En son abd'de açık havada vücut çalışırken görüntülenmiş şarkıcı.

Sokak sporcularıyla takılıyormuş. Aşırı kas yapmış diyorlar. Studyosunda Müzik çalışmaları yapıyormuş. Güzel meşguliyetleri olan biri gibi.

Yetenekli bir insan kanımca.
gece gece nereden aklıma geldiyse bir dönemin en iyi popçuları listesinde üst sıralarda yer alırdı bu adam. 2000'li yılların başında girdi hayatımıza girdi. ilk yıllarında güzel şarkıları vardı mesela aramazsan arama, tabiri caizse, civciv... liste böyle uzar gider. hele slow şarkıları ayrı bir güzeldi. sonraki yıllarda chp'li mehmet sevigen'in kızı selen sevigen ile evlendi sonra hemen her ünlünün yaptığı gibi tek celsede boşandı. epeydir sesi çıkmıyor ne yapar ne eder bilmiyorum. bir dönem magazin programlarında sıkça görülürdü şimdi pek görünmüyor.
zamanın popüler popçusu. şimdinin unutulanı.
Ben çocukken klipleri dönerdi, star olmaya doğru gidiyordu. Ancak bir süre ortalıktan kayboldu ve unutuldu. Popüler kültür işte, 2 gün şarkı yapma 3.gün yoksun. Şu an piyasaya beste yapıp satıyor diye biliyorum.
Sözüm ona Köpekbalıkları sıkıştırmıştı bu arkadaşı Kıbrıs ta. Kendisini görünce hala tebessüm ile bakıyoruz bu magazinsel olaya.
Pop müzikçidir. Geri planda kalmasının Evlenmesiyle alakası olduğunu düşünmüyorum. Pop müzik böyledir. Bir süre ünlü olursun. Herkes dinler. sirkülasyon fazla olduğu için... Bir süre sonra da unutulursun. Çok çok nadir yıllarca dinlenen insan olur.
bir ara çok iyiydi. gerçektern slow parçaları iyiydi. glaiba evlenince o da bitti. evlenmeyin kardeşim! sanatçı dediğin evlenmez! hangi sanatçı evlenirse biter, üretemez!
güncel Önemli Başlıklar