bugün

TEkrardan kombine almayı düşünen bir galatasaray taraftarı olarak asla istemediğim transferdir. Hem beşiktaş forması giymiş, hem de galatasaray'da oynayabilecek kapasiteye sahip olmayan bu kişiyi istemiyorum takımımda...

--spoiler--
Sarı-Kırmızılılar, Beşiktaş'taki sözleşmesi sona eren Gökhan Zan'la görüşmeleri sürdürüyor. Milli futbolcunun önceliği Siyah-Beyazlı kulübe tandığı, anlaşma sağlanamaması halinde ise Galatasarayımıza gelmeye oldukça sıcak baktığı belirlendi.
--spoiler-- *
(bkz: yapma bunu yapma bunu)
sürekli sakatlanıp oynamayacağı için galatasaray adına bir sorun teşkil etmeyen durum. sadece verilen paraya yanarım o kadar...
servet'le çarpıştı. sahada 2 ölü, 5 yaralı...

(bkz: allah korusun)
büyük ihtimalle gerçekleşecek olan transferdir. gökhan zan'ın şu anda florya'da adnan sezgin ile görüştüğü söyleniyor.

edit: imla.
hayır mı yoksa şer mi olacağı kestirilemeyen transfer. -lan hani maduro geliyordu amk? yeni sezon başladı!-
an itibariyle gerçekleşmiş transferdir.
http://www.galatasaray.or.../futbol_as/haber/4106.php
bir beşiktaşlı olarak sevinçten havalara zıpladığım haberdir. bonservis ücreti alınmamıştır ama olsun.
bir mucize olmazsa galatasaray' ın ayvayı yediğinin resmi olan transferdir.
mükemmel haberdir. nereden baktığına bağlı olarak. beşiktaş açısından bakılınca harika haberdir, evet, öyledir.
galatasaraya hayırlı olmasını dilediğim transfer. beşiktaş taraftarlarını sevindiren olay. yenilen her golde pay sahib olmasının devamını diledğim futbolcu.
servet geldiğinde de benzer tepkiler verilmişti. en iyisi bekleyip görmek tabi ki. ama bence iyi bir transfer oldu. milli takımın ilk 11 oyuncusu, boservisi de yok. daha ne olsun. defans için iyi bir alternatifimiz daha oldu.
sanki kadroda yeterince sakat oyuncu yokmuş gibi yapılmış transfer.

bi senderos vardı ne oldu ona. üstünel usta, bi el at şu işe be koçum.
Beşiktaş'ın can dostu Galatasaray dedirten olaydır. Galatasaray'lı yazarlar alınmasın sakın ama nasıl tehlikeli bir adam olduğu herkesin malumu. Galatasaray camiasına canı yürekten hayırlı olmasını diliyorum. Bir maç iyi oynasa dört maç hata yapar, kronik sakatlıkları da cabası. sezon sonu itibarı ile Beşiktaş taraftarı olarak aldığım en hayırlı haber oldu gerçekten. Gökhan Zan'ın yolu da açık olsun.
galatasaray taraftarının ne yazık ki her zamanki hatasını yaparak, önyargıyla karşıladığı transfer. daha imzası sözleşmeye yayılmadan yapılan kırıcı yorumların, hiçbir şeye faydası olmayacaktır.
not: galatasaraylı olduğumu bilen bilir.
mümkünse maç başına anlaşsınlar. yoksa cam adam bütün sezonun parasını alıp yatıyor.
bir de yanına baki mercimek alındı mı tadından yenmeyecek olaydır.

sabri -- gökhan zan -- baki mercimek -- hakan balta

defansa bakar mısınız, hani bazı şeyler vardır insan açıklama gereği bile duymaz, her şey ortadadır; yıkılacak hayaller, sönecek ocaklar, yanacak yürekler...

korkuyorum başkan.
maldonado nun da sözleşmesinin bittiğini birisinin galatasaraya hatırlatması gereği duyduğum konu.
servet gibi olacağını düşünüyor bazı umutlu sözlük yazarları. lakin servet her yıl üzerine koyabilmiş, kendini geliştirmiş bir oyuncu. gökhan zan öyle değil, 5 yıldır izliyorum bu adamı, hiçbir maçını kaçırmam beşiktaşımın, zerre gelişim gösteremedi. 5 yıldır ayağına gelen her topu uzun oynuyor bu adam. 5 yıldır büyük maçlarda hep panik yapıyor. gittiğine hiç üzülmedim, hatta sevindim bile. mesela ibrahim toraman gitseydi yıkılırdım. ama galatasaraylı dostlara, geçmiş olsun diyorum, adınıza üzgünüm.
bu sıcaklarda anlıyamayacağımız transfer.

adam kötü desen kötü değil, iyi desen iyi değil, gittiğine beşiktaşlı sevinmez, geldiğine galatasaraylı.

polyanna gözlüklerimizi takarak şöyle bir yorum yapabiliriz. son şampiyonun kadrosunda bulunan milli bir futbolcuyu bonservis bedeli ödemeden almışızdır.
bu habere en cok galatasaray a golü olmayan okçu sevinmiştir heralde.
(bkz: vay başımıza gelecekler)
besiktas in sampiyonlar liginde onunu acan transferdir.
şaka gibidir. eşşek şakası. ama izleyip göreceğiz, hayırlısı olsun diyelim.

-rijkaard armut mu topluyor acaba ?-
beşiktaşın fenerbahçe maçlarına geriden başlamamasını sağlayacak olan transfer.
sabri sarıoğlu ile beraber oynayacaklarını düşününce akla bir koltuğa iki karpuz sığmaz atasözünü getiren transfer.
(bkz: karpuz)