bugün

götünü götüremiyor adam çalımlamaya çalışıyor.. dengesiz..
iki üç sene önce bir tv programına çıkmıştı, yanında da biri daha vardı, emre olabilir tam hatırlamıyorum.

o zamanlar futbolunun zirvesindeydi. spiker, çok çalışıyor musun diye sormuştu.

yok ya ben takımdaki en tembellerden biriyim. antreman dışında hiç çalışmam falan gibi şeyler söylemişti.

yanındaki takım arkadaşı da(emre galiba ya) çok kızıyorum, bugünlerini çok ararsın diyorum ama beni dinlemiyor demişti.

sadece iki sene ve sonuç ortada, amınakoyum senin gökhan, arıyor musun o günlerini?
türkiye'nin en iyi sağ bekidir. Fenerbahçe'nin vazgeçilmez sağ bekidir aynı zamanda
Twitter'da fenerbahce taraftarinin yavas yavas aforoz etmeye basladigi oyuncu.

Niyeyse?
türkiye'nin gelmi$ geçmi$ en iyi sağ beki. $a$ırıyorum bu adam nasıl hala fenerde. en az 30 milyon avro ederi var. real madrid'de rahat oynar. o çıkı$ları bitmek bilmeyen deparları, kademe anlayı$ı of of... hatta abdullah avcı beni okuyorsa ona tavsiyem gökhan gönül'ü milli takımda sol bek oynatması yönündedir. sağ bek hamit'e yada mehmet topuz'a iade edebilir.
galatasaray ile aralarındaki puan farkının 4 olmadığı konusunda haklı çıkan topçu.
fenerbahçe kariyerinin en kötü oyununu en ihtiyaç duyulan maçlardan birisinde gençlerbirliğine karşı oynayan sağ bek.
An itibariyle benfica maçında sağ kanattan getirdiği toplar ve verdiği paslarla fenerbahçe nin hareketlenmesine vesile olmuş sağ bek.
fenerbahçeli lahm.
galatasaray'ın yeni sağ beki

hayırlı olsun....
Galatasaray formasını giymesi imkansız ötesi birşeydir. En baştan volkan evinden aldırır.
http://fotocdncube.fanati...12/17/fft104mm2040077.jpg
bazıları söylemiş ben de söyleyim fener'den gs'ye giden türk oyuncuyu nadir görürsünüz. genelde baliç gibi tomas gibi futbol hayatı sona yaklaşmış olan yabacılar gitti bu güne kadar. gökhan'a gelince kendisinin galatasaray'a transfer olması messi'nin transferinden daha imkansızzdır.
şanlı galatasarayımızın yeni bir neferi. fenerbahçeden adamları topluyoruz, futbolcuları şikecileri kalsın.
gelecek sene galatasaray'ın sağ kanadından yardıracak olan oyuncu

hayırlı olsun...
sene sonu sözleşmesı bıtıyor galatasaraya gelıyor dıye adına bır fake haber yapılsa da adamın sözleşmesı 2016yılında bıtmekte kaldı kı kolay kolay galatasaraya gelecek de bı futbolcu değıldır.*
tvye çıkı bir nahh yapsa bizi çok sevindirecek. *
transfermarkt'ta fenerbahçe spor kulübü'yle 30 Haziran 2016'ya kadar sözleşmesi olduğu yazıyor.

fenerbahçe'nin çaktırmadan ekonomik kriz yaşadığını biliyoruz ama gene de gökhan gönül'ü hele de galatasaray spor kulübü'ne satacaklarını hiç sanmıyorum.

haaa, olursa güzel olur ama açık söylüyorum emmanuel eboue'nin yerini doldurmaz.
ilk sezonundaki bomba performanstan sonra her sezon, 'bu adam da eskisi gibi değil ağbi' geyiğine maruz kalan başarılı bek.
galatasaray mallarının son mastürbasyon malzemesi.
la gidin kumda falan oynayın ergenuslar. sözleşmesi bitiyor olsa diyecem ki : la belki bi ibne ortaya bişey attı da bu salaklar inandı. adamın sözleşmesinin bitmesine daha üç sene var amk.
http://www.youtube.com/watch?v=Dxxoi8RpbhE

bu da gökhan gönül gsde diyenlerin götünde girsin adamın kızı bile fb marşı söylüyor amk.
ebouenin boşluğunu dolduracak kapasitedeki oyuncu

milli maçlarda kendini salsa da her takıma lazımdır..
müthiş adam, müthiş.
Bayildi adam durumu cok ciddi...
bugün başarısız bir maç oynuyordu ve az önce oyundan çıkarıldı.