bugün

"berdan mardini ile senden çocuğum olsun istiyorum" isimli program gibi pek bir gerekesiz olacak programdır.
dostum surpriz demissin ama bu esek sakasi
(bkz: sagopa kajmer ile siktirin gidin)
burhan'i izliyorduk.. sonra kizlar ayildi bayildi, bagris cagris.. memeler ekranda göründü, okan bayulgen cikti .. ve bir soru: neler oluyor ?
cakma versiyonu karsinizda:

adini g*tume yazdirdim
ustune pearsing yaptirdim
sutcuye tupcuye caktirdim
surpriz surpriz surpriz askim,
surpriz yaptim...*
(bkz: 31 olsan çekilmezsin)
latif doğan ile küstüm şov a rakip olsa gerek...
orhan gencebay, ferdi tayfur ya da ibrahim tatlıses filmi gibi. yeni bir kaset çıkarırlar, albümün içindeki tüm şarkıların adını taşıyan filmler çevirirlerdi. ''arım balım peteğim'' saçmalığı gibi bir şey. verdim notunu ergen. otur, sıfır..
deniz seki ortak paydası iki insanı da biraraya getirmiş olduğu gözden kaçmamıştır.
(bkz: okan bayulgen vs hüsnü senlendirici)
cok fazla ekranlarda durmayacak olan programdir.
tek kelimeyle. (bkz: berbat)
okan bayülgen'in ekranları çok özlediğini alenen gösteren program.

okan, dön anacım ekranına, ata'ydı, gülben'di, sürprizdi, hacı yatar mıydı yatmaz mıydı diyerek zorlama milleti. dön ekranına.
sırf okan'nın * varlığı için bir bölümü izlenilen program.

okan'a sesleniş;
çektiğin kartta çıkan "sexy pozlar vereceksin" direktifinin ardından ayşe hatun'nun arkasına geçip verdiğin pozlar varya, bitirdin, bitirdin!
hayır, hem fotoğraf çekmeyi biliyor, hem poz vermeyi. neydi o bakışlar öyle..
yemişim joshını hollowayini!
an itibarı ile yayından kaldırılmıştır.

(bkz: offf çok şükür)

(bkz: bir kabus daha bitti)
yapımcılığını okan bayülgen'in yaptığı eğlence programıdır. adı gibi süprizlere açık bir program olduğunu söylüyorlar kendileri. okan varsa bir göz atmak lazım diyenlere ata demirer'in hacıyatmaz'ına da yapımcılık yaptığı unutulmasın.
ders alınmıştır diye düşünüp, gülben'in enerjisinin programı götüreceği düşünülebilir.
(bkz: gülben ergen le Kandıramazsın Beni)