bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    "berdan mardini ile senden çocuğum olsun istiyorum" isimli program gibi pek bir gerekesiz olacak programdır.
    15 -1 ... tttddd
  2. 2.
    mümkünse fersah fersah kaçılacak program olacaktır. (bkz: gachayım)
    4 ... hebeley episode ii
  3. 3.
    orhan gencebay, ferdi tayfur ya da ibrahim tatlıses filmi gibi. yeni bir kaset çıkarırlar, albümün içindeki tüm şarkıların adını taşıyan filmler çevirirlerdi. ''arım balım peteğim'' saçmalığı gibi bir şey. verdim notunu ergen. otur, sıfır..
    6 -1 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
  4. 4.
    aklıma peki içinden oyuncak çıkacak mı gibi iğrenç espri getiren, fakat zorlasada yapmayacağım program.
    2 -1 ... cayyas
  5. 5.
    yapımcılığını okan bayülgen'in yaptığı eğlence programıdır. adı gibi süprizlere açık bir program olduğunu söylüyorlar kendileri. okan varsa bir göz atmak lazım diyenlere ata demirer'in hacıyatmaz'ına da yapımcılık yaptığı unutulmasın.
    ders alınmıştır diye düşünüp, gülben'in enerjisinin programı götüreceği düşünülebilir.
    4 ... seaman
  6. 6.
    latif doğan ile küstüm şov a rakip olsa gerek...
    7 -1 ... zack
  7. 7.
    iğrenç bir program ve berbat bir konsept nasıl olur canlı örneği olan program.
    3 ... imhotep
  8. 8.
    avrupa yakası'ndan sonra başlaması ve hafta içi 23:30 gibi bir saatte yayına girmesiyle maça bilmem kaç sıfır yenik başlamış programdır.
    3 ... alone with everybody
  9. 9.
    (bkz: allah ım kusmak istiyorum)
    2 ... imhotep
  10. 10.
    ilkokul rontundan hallice.
    (bkz: ront)
    2 ... no tengo lugar