bugün

"berdan mardini ile senden çocuğum olsun istiyorum" isimli program gibi pek bir gerekesiz olacak programdır.
mümkünse fersah fersah kaçılacak program olacaktır. (bkz: gachayım)
orhan gencebay, ferdi tayfur ya da ibrahim tatlıses filmi gibi. yeni bir kaset çıkarırlar, albümün içindeki tüm şarkıların adını taşıyan filmler çevirirlerdi. ''arım balım peteğim'' saçmalığı gibi bir şey. verdim notunu ergen. otur, sıfır..
aklıma peki içinden oyuncak çıkacak mı gibi iğrenç espri getiren, fakat zorlasada yapmayacağım program.
yapımcılığını okan bayülgen'in yaptığı eğlence programıdır. adı gibi süprizlere açık bir program olduğunu söylüyorlar kendileri. okan varsa bir göz atmak lazım diyenlere ata demirer'in hacıyatmaz'ına da yapımcılık yaptığı unutulmasın.
ders alınmıştır diye düşünüp, gülben'in enerjisinin programı götüreceği düşünülebilir.
latif doğan ile küstüm şov a rakip olsa gerek...
iğrenç bir program ve berbat bir konsept nasıl olur canlı örneği olan program.
avrupa yakası'ndan sonra başlaması ve hafta içi 23:30 gibi bir saatte yayına girmesiyle maça bilmem kaç sıfır yenik başlamış programdır.
(bkz: allah ım kusmak istiyorum)
ilkokul rontundan hallice.
(bkz: ront)
gülben ergen'in yanındaki zırt pırt ajhlı ohlu sesler çıkartıp kendi yere atan kızlar çok bir abes kaçmıştır, format mı yani şimdi bu?
cok fazla ekranlarda durmayacak olan programdir.
tek kelimeyle. (bkz: berbat)
gülben ergen'in kısa zamanda yayından kaldırılmasını beklediğim yeni programı.
en fazla 3 hafta ömrü olan program.
(bkz: okanın bittiği an) dır.
yanındaki aptal kızların programda olması başlı başına kabus gibi . garip garip sesler çıkarmaktan ve yerlere yatmaktan başka ne işe yarayacakları merak etmekteyim .
gören de kadınların aralarında gerçekten bu şekilde konuştugunu sanacak. Ayyyhh yakışıklı oyyhh erkek filan diye *
programın ismine bakmasaydım, gülben ergen kişisinin sunduğuna inanmayacağım programdır bu.

programdan hemen önce, gülben ergen'in sunuculuğu beceremeyeciğini anlayıp okan bayülgen'i çağırdıklarını düşünmekteyim. program dediysem de lafın gelişi.
burhan'i izliyorduk.. sonra kizlar ayildi bayildi, bagris cagris.. memeler ekranda göründü, okan bayulgen cikti .. ve bir soru: neler oluyor ?
deniz seki ortak paydası iki insanı da biraraya getirmiş olduğu gözden kaçmamıştır.
(bkz: okan bayulgen vs hüsnü senlendirici)
isminde bile yaratıcılık zerresi taşımayan program.

förmülü için:
şarkıcı ismiyle, yeni çıkardığı şarkının ismini kombine et, al sana yepyeni bir program daha, olmadı bir dizi.
berbatın ötesinde olmakla birlikte ancak bes dakika dayanabildigim programdır.

(bkz: dedikleri kadar varmıs)
Tahammül sınırlarını zorlayıp zap yaptıran program. (bkz: Berbat)
(bkz: ibrahim tatlıses le tombul tombul memeler)
(bkz: 31 olsan çekilmezsin)
güncel Önemli Başlıklar