bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ünlü şahsiyetlere hayranlığı konser dinlemekle sınırlı kalmayan ve sevgisini bedensel olarak da sunmayı arzulayan kızlara verilen addır. kulise mulise dalarlar. hedefe kitli çalışırlar.
  12 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  şarkıcılarla konser konser gezmenin bedelini bir şekilde ödeyen tiplerdir.
  3 -1 ... komplikasyon
 3. 3.
  Büyük metal gruplarıyla turlayan ve onlarla birlikte olup iyi vakit geçirmeyi amaçlayan bayanlar bütünü.
  3 ... numb
 4. 4.
  eski kemancı denilen bi bar vardır istanbulda, 2,3 yılda bir değişen, bir sürekli hatun kitlesi olur hep. siyah giyen uzun saçlı çocuklar , siyah giyen bu hatunların büyümelerine yardım eder orada.. yeterince büyüyenler kaybolur ortadan ve yenileri gelir sonra. yurt tuvaletlerinde kafa sallama egzersizleri yaptıkları, bas gitar (nedense) kursu filan aldıkları bilinir. yeteneksiz müzisyenler le ilgili bir çok kırıkdökük aşk hikayesini vurup sırtlarına sosyal bilgiler öğretmeni olmaya giderler sonra geldikleri yerlere...
  15 ... havada panik
 5. 5.
  sahnede olamıyorsan, sahnede ki ile olmalısın kızları.
  7 ... havada panik
 6. 6.
  gruplari her şekilde motive ederler. sex ve uyuşturucunun haddi hesabı yoktur. liv tyler in annesi bebe buell de zamaninin ünlü groupie lerindendir. Mick Jagger, Jimmy Page, Todd Rundgren, Steven Tyler, Elvis Costello bu şekilde birlikte olduğu ünlülerden bazılarıdır.
  3 ... veshtitza
 7. 7.
  En az 3 kişi ile çekilen porno film çeşidi.
  1 -2 ... honour
 8. 8.
  rock n' roll ne için yapılır sorusuna bir çok rock n' rollcunun verdiği cevaptır. zamanında bazıları ciddi ciddi isim yapmıştır. kendilerini en çok sevenler için;
  (bkz: mötley crüe)
  1 ... jreverdi
 9. 9.
  (bkz: simone signoret)
  1 ... telegraphroad
 10. 10.
  türkiye sınırları dahilindeki tanımı: bütün erkek müzisyenlerle yatmayı görev bilmiş, bu uğurda sevgilisini ve arkadaşlarını satması gerekirse bir an bile düşünmeyecek; obsesif ve çoğu zaman da nemfomanyak kadınlar için uygun görülen sıfattır. özetle, müzisyenlere karşı zaafı olan ortam kızlarıdır.

  bu hatunlara sahne önlerinde sıklıkla rastlayabiliriz. hayır, müziğe karşı ilgileri olduğundan değil canım, ne münasebet. sahnedeki müzisyenlerden gözlerine kestirdikleriyle - ki öncelikle gitarist ve vokalistler tercih edilir - bir şekilde göz kontağı kurmak, dikkat çekmek için tepinirler; program arasında yanaşıp tanışırlar.

  tanışılan müzisyenin tepkisine göre iki ihtimal vardır;

  1- eğer olumlu bir tepki alındıysa, program bitiminde grup, eşyalarını toplayıp eş-dostla vedalaşana kadar sabırla beklenir, evlerden hangisi daha yakınsa ona gidilir, sevişilir. sonraki bir hafta groupie tarafından telefon başında geçer, o telefon asla çalmaz. tecrübeli olanları aramasını beklemez, hatta kazara bir istisna olup da ararsa şaşırırlar. bir hafta sonunda yeniden programına gidip aynı şeyleri yaşar. *
  2- yüz bulunamaması durumunda, büyük bir üzüntüyle eve dönülür. * facebook da grubun hayran sayfası beğenilir, bütün grup eklenir. * atılan mesajın içeriğinde 'bir ilişki beklentim yok. başına bela olmam. sevişelim.' mesajı verilir, ki eğer beğenilen müzisyenin sevgilisi varsa bu önemli bir detaydır. 'bakın ben sizin reklamınızı yapıyorum. bana iyi davranın.' sinyalleri vermek için de grubun videoları paylaşılır. bu kadar emek verdikten sonra eninde sonunda biri tavlanıp sevişilir.

  yeme, içme ve sevişmeden ibaret olan bu ilişkiler ilerledikçe bazı groupieler sevgili olma talebinde bulunurlar * ve her seferinde aynı cevabı alırlar:
  - şu an bir ilişkiye hazır değilim.
  işte bu noktada anlam verilemeyen groupie türü de, bu cümleyi duyduktan sonra bozulup triplere girendir. hatta bunların bazıları reddedilmeyi sindiremeyip o kadar sinirlenir ki; grubun çaldığı mekana * başka bir grubu getirip ayaklarını kaydırmaya çalışır. bildiğin menajerlik yapmaya başlar yani. *

  neticede, 'müzisyenden koca olmaz', 'müzisyen adam sadık olmaz' vb genellemelerin temel sebebi ahanda bu nemfomanyaklardır. konu herhangi bir enstrüman çalan veya şarkı söyleyen bir erkek olduğunda sadakat kavramını yitirirler. sevgilisi müzisyen olan kadınlar için cinayet sebepleridir.

  aynı zamanda reddedilmesi en zor olan cinstir. hayır, çok güzel veya çekici olduklarından değil. fazla popüler olmayıp sahne sırasında mekanı doldurma derdi olan müzisyenler tarafından direkt geri çevrilmezler ki devamlı olarak programlarına gidip çevrelerine duyurabilsinler.

  pek çok grubu 'yakından' tanıyıp 'samimi' oldukları halde müzikten bi bok anlamayan tek cinstir bunlar.

  - zımbırtı diye bi grup çıkmış, duydun mu?
  + ohoo. basçısı benim. sen kimi alırsan al.
  - o zaman ben de vokaliste yanaşırım.
  + e basçı vokal de yapıyo zaten aynı kişiden bahsediyoruz.
  - aa hiç o gözle bakmadım valla. ehehe.
  + ahahha.

  ahaha tabi ağzına sıçtımın salakları. zımbırtı da sizin yanınızda şirinlik yapıp arkanızdan aynı şekilde gülüyor zaten.
  11 ... funkymonarch