bugün

son zamanlarda türüyen mantar gibi yaşam koçlarındandır

psikoloji veya pdr okuduğuna bile şüpeliyim.

ne güzel iş lan bu böyle pdr,psikoloji okuma 2 kıytırık seltifika ile kendini yaşam koçu yap.
doğru dürüst çalışmayan tonlarca renkli kalemi olan tembel kezoları gazlayan adam. 4. senesinde erciyes biyoloji kazanan bir adam size ne verebilir allah için? her insanın ders çalışma stili aynı olamaz. her derse çalışma şekli de aynı olamaz. bunu da en iyi alanında uzman kişiler bilir böyle 2 sertifika alıp youtube'a video koyanlar değil. bir insanın motivasyon videosuna ihtiyacı oluyorsa, senin söylediğin 2 sözle gaza gelip ders çalışıyorsa ondan zaten bir şey olmaz. bırak dershane parasını gecekonduda sobaya yakacak parası bulamayan ben, turizm meslek lisesinden mezun olup hem otellerde staj yaparken hem de 40 bine girebiliyorsam hatta mühendisliği dereceyle bitiriyorsam sizde bir sorun vardır sayın bu adamın gazladığı arkadaşlar..
çoğunuz dershaneye giden anadolu liselerinden mezun her türlü imkanı olan insanlarsınız tek olayın oturup çalışmak ama instagram layklarından vaktiniz kalmıyor belli.
diksiyonu gayet yerinde bir şeyler okuyan düşünen bir adam ancak koçluk konusunda size gaz vermekten öteye geçemeyecek birisine benziyor. ayrıca sinsi bir gülüşe sahip motivasyon veriyorum ayağına mutluluk satmaya çalışıyor size. çeşitli kırtasiye ürünlerini alıyorsunuz bu sayede.
gri koçun acı motivasyon konuşması için https://youtu.be/TKeFn6CHmJI
kardeşim dinlerken kulak misafiri oldum da yazık oğlum bu sınava çalışanlara
ben hayatımda böyle itici ve kasıntı bir tip görmedim.