bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yüksek alkol derecesine sahip italyan içkisi
    ... brksbc
  2. 2.
    geleneksel bir italyan içkisidir. genellikle yüzde 40 civarında alkollü olarak satılır. sek veya kahveyle çok iyi gider.
    ... lilith
  3. 3.
    espresso ile tercih edilince yumuşak ve içilebilir hal alabilecek olan sert italyan içkisi.
    1 ... krmyrdsn
  4. 4.
    yüzde 40 oraninda alkol barindiran, genelde aksam yemeklerinden sonra icilen italyan ickisi. icildikten sonra üzerine espresso icilmesi farz kabul edilir.
    1 ... antepli
  5. 5.
    italyan kardeşlerimizin, "üzümden şarap yaptık, peki ya bu üzümün sapından, çekirdeğinden ne yapalım? "diyerekten keşfettikleri, iyi de ettikleri, hazmı kolaylaştıran, activia yoğurt reklamına çıkan kadınlara önerilmesi gereken içkidir. zor geçecek bir gün öncesinde kahveye katıldı mı, birden kahvenizin adı cafe coretto olur. ne süper isimli kahve içtim gazına, tüm gün de siz bomba gibi olursunuz.
    4 ... experimental
  6. 6.
    italyanın geleneksel içkisidir. * *
    ... rex ares
  7. 7.
    icat eden kişinin "buldum! buldum! zıkkımın formülünü buldum!" demiş olma ihtimali yüksek italyan içkisi.
    1 ... teknikkazma
  8. 8.
    Üzüm posalarının damıtılmasıyla yapılan italyan içkisidir.
    ... linka
  9. 9.
    e.hemingway silahlara veda kitabında bol bol tüketilen içkidir..
    1 ... millervemarlboro
  10. 10.
    mavi-gri, konik, boynu zarifçe incelen, bir kadın vücudunu andıran, gümüş rengi etiketiyle insanı cezbeden şişeye sahip italyan içkisi. tadı zehir zıkkımdır. hazmı kolaylaştırıyor imiş.
    2 ... beklemenin boylesi
kapat