bugün

bilgisayara indirmiş bulunmaktayım çok iyi hatta çok iyinin ötesinde.
şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunu. ayrıca üç aşaması vardır. alfa:ps3, beta:ps4 ve gold (tamamlanmış hali) :pc. öyle bir oyun ki aynı oyunu üç defa çıkartıp her seferde satış listesinin zirvesine çıkan bir oyun. bu oyunu watch dogs'la karşılaştıran geri zekalılar vardı bir ara.

bu oyunun tadı 60fps fullhd şeklinde inanılmaz güzel oluyor. bu oyun için sistem toplanır, bu oyun için ekran kartı alınır.
öyle bir oyun ki içinden 25 tane farklı oyun çıkar. araba yarışı, sims, spor oyunları, keşfetme oyunları gibi. ne ararsan var, arşivlik bir oyun. milyarlarca dolar karı boşuna yaptırtmamıştır. milyar dolar kar ettiren bir oyun. yatırım budur. oyundan ötesi bir yaşam simülasyonu.
single player da daha çok iç mekan beklerdim doğrusu.
GTA serisinin en yeni oyunu. ama şunu belirtmek isterim geçen günlerde GTA V yerine vice city indirdim neden bilirmisin sözlük daha yeni PC alınmıştı babam vice city san Andreas revolt atmış san Andreas yoktu galiba onu baya sonradan aldık o n işaretine gitmeye çalışmalar hileler çok güzeldi sözlük ben bu oyunu oynarken babam dışardan yemek söyleyip maça götürürdü beni. bu oyundan aldığım zevki alamam v den. san Andreas var görevleri çok zor zaten. her yiğidin harcı değildi san Andreasi bitirmek.GTA iv çıktı onu oynadik bitirdik senaryo kotu grafik iyi v çıktı zevk alamiyorum. yaşlandık iyice FIFA 08 vardı türk takımları falan çok iyiydi. şimdi fifanin en iyi olan oyunu 13 te oynuyorum 7 kariyer bitirdim.
yeni neslin hakkını veren tek oyun.
güzel fakat bir mafia 2 kadar sürükleyici olamayacak oyun .
indirip açamayan olursa mesaj atabilirsiniz çok çaba verdim açabilmek için eğer rastladığım hata varsa sizde de çıkan yardım edebilirim.
sistemi fakirler için hayal olan oyundur. şayet bir sistemi fakir olarak gta san andreas tan sonrasını oynayamadım. onu da kasa kasa oynamıştım zaten.
ps3 için sözlük yazarlarından birinden güzel bir fiyata satın almak istediğim oyun.
Xbox 360 ta oynadığım oyun. reality kısmından bakarsak şuana kadar yapılmış en iyi oyun dersek yanlış olmaz herhalde.
Oyunda başlıca üç karakter var. bunlar: Michael, trevor, Franklin. Karakterler arasında hızlıca geçiş yapılabiliyor bu olayın çok çok artı olduğunu düşünüyorum.
oyunun geçtiği los santos şehri epey büyük yeni bir dünya yaratmışlar adeta.
oyundaki ayrıntılara değinmek istiyorum; örneğin ormana gittiğinizde kaplan saldırısına uğrayıp ölebilme ihtimaliniz var. veya denizde yüzerken köpekbalıklarına yem olabilirsiniz.
veya şehrin ıssız yerlerine doğru çıktıkça yol kenarında iki adamın bir kadına tecavüz ettiğini görebilirsiniz. bu kadına yardım ederseniz size para yardımında bulunacaktır.
ayrıca her karakterin cep telefonu var. telefondan selfie bile çekebilirsiniz.
bunlar kısaca saymak istediğim bazı şeyler. oyunun ana görevlerine değinmek istemiyorum çünkü oynadığınızda "vay be anasını satıyım adamlar ne oyun yapmış" demeniz kesin. hala oynamayan arkadaşlar varsa şiddetle oynamasını tavsiye ediyorum.
şu oyunu satın almaktan sıkıldım artık, resmen aynı oyuna 3 kere para verdim ama oynatıyo kendini namuzsuz ya...
akşam trafiği olgusunun ciddi ciddi yaşanabildiği oyun.
gtx 860m 4gblığı ile full hd de yüksek- ultra ayarları arasında oynayabileceğiniz oyun. Ayrıca kutulu almanızı tavsiye ederim.
oyun gercekten guzel ve keyifli. ps3te oynayip bitirdik. benim en sevdigim ozelligi suydu. 3 ayri karakter var ve gecis yapip hepsini kontrol edebiliyoruz. trever diye ariza bir karakter var. ona her gectigimizde adami sacma bir halde buluyoruz ve gercekten cok keyifli. birinde kopru altinda bir adami dovuyordu. bircogunda sarhos buluyoruz. birinde dagin basinda kadin kiyafetleriyle bulmustuk. bir keresinde de kucuk issiz bir adada etrafinda bir suru cesetle uyaniyordu. sahiden degisik bir karakter. oynarken cok gulduruyor
pentium 75 bilgisayarima kurdugum ama oynayamadigim oyun. sanirim pentium 100 gerekli.
Oynayamadigim ve asla oynayamayacagim oyun. Videolarini izliyoz.
çalıştırdığım lakin kaydetme sorunu yaşadığım oyun.

""You need an extra 2588672 KB to save the game. do you want to select another storage device and attempt to save again?""

hatasını aldım. halbuki bilgisayarda 400gb boş hafıza var. oyunu her açtığımda baştan başlamak zorunda kalıyorum. aynı sorunu yaşayıp halleden varsa yardımcı olabilir.
Ps3 te bitirildiği halde grafiği ve heist için ekran kartı ve kendini aldırabilitesi yüksek olan oyun.
Dandik 10 gb! lik bir oyunu bile 1 haftada indirip, kurulum için 1 hafta uğraştığım olmuşken (uygun güncelleme, uygun patch,Windows güncellemesi, eksik driverlar, eksik dll ler, eksik direkt x) bu oyunu kurmaya çalışana kadar oynama hevesi kalmaz.
Bu aralar oyuna değilde, Director Mode uygulamasına başladım.Deneme bir kısa sahne çektim.istediğimiz müzikleri koyabiliyor muyuz? acaba tam bilgim yok , bilenler anlatırsa sevinir theagent *

https://www.youtube.com/watch?v=SoTMGEhP8OA
yatağın içine girmeden uyudukları oyun. halbuki yatağın içine girip uyusalar oyun tarihinde bir ilk olurdu. ayrıca franklin' in sesine hayran olunan oyundur. (bkz: c mon dude)
On numara dan bir tık kötü oyundur.
Uçaklar için türbülans koymuşlar amk oyununa.
gta 4 berbat bir oyun değildi.çok soğuk ve tamamen şehrin içinde geçen bir oyundu.

gta 5'te yeşillik var,doğa var,arazi var,şehir var.hepsi karışık.bu yüzden bu kadar beğenildi bu oyun.

gta 6'da 3 büyük şehir , ayrıca büyük araziler bekliyorum...