bugün

ing. güzel, harika. genelde bayanlar için kullanılır.
ing. göz kamaştırıcı
(bkz: gorgeous girl)
(#18171438) yeni nesil troll. hiç de hoş gelmedi.
1999 hong kong/tayvan yapımı 121 dakikalık aksiyon/komedi/romantik kategorili, jackie chan'ın senarist ve yapımcılığını üstlendiği, aynı zamanda baş rolünü oynadığı 6/10 imdb notuna sahip filmi. Kadroda tony chiu wai leung ve qi shu da bulunuyor görsel

Sinema adına önemli bi film olmasa da, bir zamanlar bulup tekrar izlemek için adeta kendimi paraladığım filmdi * jackie'nin filmografisini defalarca gözden geçirmeme rağmen, filmin ismini bulamamıştım. Dahası filme dair pek bir şey hatırlamıyordum, sonra dikkatlice bakıp buldum ama bu sefer de, filmin kaliteli görüntüsünü bulmakta zorluk çektim. En sonunda bulup izledim, ve ilk izlediğimdeki heyecanı malesef tekrar yaşayamadım. Fakat yine de, tekrar izlediğim için mutlu oldum. Bu arada tony leung'u gay rolünde izlemek çok güzel ve komikti, adam harika bir oyuncu. her rolün üstesinden geliyor. onu sadece etrafa karizma dağıtırken değil, renkli kıyafetlerde efemine hareketler yaparken görünce daha çok sevmiştim. Çünkü bana göre oyuncu dediğinin sınırı olmamalı.
güzel ve swiftvari şarkı sözlerine sahip taylor swift şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=EUoe7cf0HYw