sezon başından beri kendisine edilen küfürlere ve kadro dışı kalmasına dün gece 3 gol atarak cevap vermiş olan eski yıldız. umarım bu bir çıkış olur ve diğer maçlarda da şans bulabilirse kendisini ispatlar. böylece burak ve umut eziyetlerinden bir nebze uzaklaşmış olabiliriz.

şu haliyle yine soru işareti bende yalnız, orası ayrı...
Galatasaray'ın oyun tarzına uymayan bir oyuncu özelliği içeride top saklaması ve ceza alanı içinde güzel paslar atması. ağır oyuncudur önüne doğru uzun top atayım koşsun alsın gol atsın tarzı bir oyuncu değildir. Zamanla takıma alışacağını düşünüyorum.
bekleneni verememiş tir.
simdiye kadar çıktığı karsilasmalarda hep " amaan ne oynayacağım.. alırım paramı yan gelir yatarım" havasında top oynamıştı. Dün ise cok istekli ve hırslı bir pandev gördük. eger kondisyonunu arttırmayı denerse, kendisine 11 de yer bulabilir. tekniği, bitiriciligi, oyun stili iyi guzel ama savaşmaya forma yok bro..
eğer bu golü takım içerisinde pandev'den başka atacak forvet veya hücum oyuncusu varsa pandev hemen gitsin.

https://www.youtube.com/watch?v=EuX5oX0t6QM

not: video kendime ait değildir.

ayrıca sinan gümüş ve pandev çift forvet olarak denenebilir.
kariyeri çoğumuzun futbol bilgisini cebine koyabilecek derecede olan futbolcu. ancak kendini bize beğendiremez. ne de olsa hepimiz birer teknik direktörüz. hagi yaşlı, jardel ağırdı bizim için. bu şartlarda başarılı olması, türkiye" ye gelen her yabancı futbolcu gibi, zor olan yıldızdır. ne de olsa en doğrusunu biz biliyoruz, değil mi ?
galatasaray ile bir türlü kimyası tutmayan orta-üst seviye golcü.
bakın bu adam gerçekten duracağı yeri ve zamanı çok iyi biliyor. eğer bu adamın dilinden anlayan ortasaha oyuncuları olsa ve bu adamı doğru düzgün besleseler bu adam çok iş yapar.
Ne olursa olsun satılmamalı. Adam usta ve çok sağlam bir cv'si var.
kupa golcüsü.
Gönderilip yerine kaliteli bir forvet almamız gereken oyuncu.

Ayrıca Drogba'nın yıllık ücreti 2.8 milyon euro iken yıllık ücreti 2.4 milyon euro olan bu vasat adamın neden galatasaray'a alındığını anlayamıyorum. 400.000 euro dediğin galatasaray için para mıdır ?

durmak yok imalata devamın uyarısı üzerine rakamlar güncelleştirilmiştir.
Bugün yedek orta sahadan istediği pasları alamadı, ya erken ya geç top attılar yoksa daha çok gol atmadı kesindi. Pozisyon almayı bilen usta futbolcu. Tek ihtiyacı güven ve forma.
beşiktaş'a gol atacak futbolcu. Hep böyle olur: Gs ve FB'DE bekleneni veremeyen futbolcular beşiktaşa gol atar. Totem yapmıyorum. Ciddi ciddi atacak.
ben bu adama kötü futbolcu diyenin futbol zekasını sikeyim.

tamam neymar institute çok iyi bir takım olmayabilir ama pandev'in bu maçta yaptıkları gerçekten müthiş bir futbol zekasının olduğunu gösteriyor. inşallah hamza hoca 2. yarı bu adama bol bol forma şansı verir.

şuradan da özete bakılarak gözlenebilir. http://www.youtube.com/watch?v=V0NoMgWZgDU
ben bu adama iyi futbolcu diyenin futbol zekasını sikeyim.

neymar'ın takımı iyi değil zaten ama adam sahada yürüyor amk ne futbolundan bahsediyorsunuz.
sağlam bir sözleşmesi var..

eger futbol oynamayi kafada bitirip, yattığı yerden para saymayi tercih ederse o futbol zekasi hic bir bokumuza yaramaz.

ama aldığı paranin hakkini vermek icin fit bir hale gelip saglam da bir kondisyon yuklerse ligin altindan girip ustunden cikar.

burada iş kendisinde bitiyor.
Burak'ın sakatlanması kendisine iyi bir fırsat olacaktır.
iyi futbolcu. Sampiyonlar ligi sampiyonlugu var.

Su an formda veya degil o ayri bi tartisma konusu.

Sampiyonlar liginin prestijini tartisanin da ben akli dengesinin aq.
burak ın sakatlanması pandeve yarayacaktır verimli kullanırsa bu arayı her maç 11 e girebilir.
bu adam çok güzel koşuyor lan, tıpış tıpış.
Hamza hocanın düzenli oynatmayarak büyük bir yanlış içinde olduğu usta golcü. Çıkarma şu adamı işte gol atmış kendine gelsin.
burak yılmaz ve umut buluttan sonra türkiyedeki en iyi santrafor.

dördüncüsü ise amrabattır.
gol attıktan sonra çıkması moralini bozmuştur.
avrupa takımlarının bedavaya bile kabul etmeyeceği dandik oyuncu. bu adama kaliteli forvet muamelesi yapmak 80 yaşındaki dedeye bebek maması yapmaktan daha saçma.
Sesini, herhangi bir açıklamasını hiç duymadığımız sağlam kariyerli futbolcu. Şöyle bir isyan etsin isteriz ver şu formamı da göstereyim artık hoca diye.