bugün

Yoğun Reklam virüslerine maruz kalanlara pratik çözüm:geçmiş-tarama verilerini temizle- mavi tikli kutucuklara ek olarak en alttaki iki kutucuğu da işaretleyip temizliyorsunuz.
Dejavantajı:Kayıtlı şifreleri sildigi için ulu sözlük, facebook, Twitter vb. Sitelere girmek için tekrar nick ve şifre girmek zorunda kalıyorsunuz.
sayfa yenilendiginde çubuklar daha hızlı dönüyor.
silmek için uğraşıp silemediğim zımbırtı. açık pencereleri kapatıp tekrar dene diyor pc ama açık pencere yok, görev yöneticisinde görülenleri kapatıyorum ama 3 tane kapatıyorum hop sayı gene 5 olmuş.
saatlerdir err_ssl_protocol_error için uğraşıyorum çözemiyorum delireceğim sözlük. sosyal medya sitelerine giriş yapamıyorum bilen eden varsa yardımcı olursa sevineceğim.
yıllarca kullandığım ve eskiden jet gibi olan ama bir yıldır sürekli yavaşlayan ve donan tarayıcı son bir iki aydan beri iyice zıvanadan çıktı ne format nede yeniden yüklemekle düzelmedi ve eski performansından eser kalmadı. ve sonuç olarak an itibari ile firefoxa geçmeme sebep olan zımbırtıdır. oh be dünya varmış. ama mobil sürümü gerçekten en iyisidir benim için ama çok ram yiyor orası ayrı.
internete bağlanamadığı zaman bağlantı sağlanana kadar canımız sıkılmasın diye bize flappy bird tadında bir oyun oynatan tarayıcı.

görsel

Ben bu kadar yapabildim. *
güvenlik hatası veriyor. ne olaki.
bu kadar eleştiriyi görünce acaba bir tek bende mi çökmüyor dediğim tarayıcı.
Rami aşırı derecede seven ramin adeta anasını öpen tarayıcıdır.
görsel url'si kopyalamayamadığım tarayıcı. eskiden görsel üzerinde sağ tuş yapınca ''görsel url'sini kopyala'' diye bir seçenek çıkıyordu ama şuan yok.

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
resim adresini kopyala diye özelliği hala devam eden tarayıcı. *
Yandex. Chrome ile aynı altyapıyı kullanır. Onun hafifletilmiş halidir.
fenerbahçe yandex varken kullanılması yasaktır. evet.
windows xp ve vista desteğine yakında son vereceğini belirten tarayıcı.

işte bu yüzden firefox! net.
Xp ve vista işletim sistemleri için yeni güncelleme desteğini kaldıran browser.
Hala xp ve vista kullanları göstermiş son ram sikici.
mobil icin eski sekme sistemi secilebilir olmus. guzel degisiklik.
Bi uc browser deildir.
dünya halklarını kutuplaştıran bir yazılım.
Kullanmayın kullandırmayın çok fazla ram yiyor, hem mobilden hem de bilgisayardan.
bilgisayarın ram'ini kullanmayıp resmen emen bir program. size önerim mozilla.
ram kullanımını sallayıp neyse lan kullanayım maxthon bozmuşken dedim. Akıl almaz ram kullanımı olduğunu geri dönünce farkettim. %40 lar civarında kullanılan ram'im chrome ile %95'leri görmekteydi. Hayır tekrar eski tarayıcıma bu sebepten dönmedim.

Tarayıcı sayfaları falan açmıyor efendim. Bildiğiniz açmıyor. Acaba netimde falan mı sorun var diye merak edip diğer tarayıcılarda denedim, sorun chrome'da. Arkadaş dedi kaldır tekrar kur düzelir falan, ok yaptım iki ay sonra işte şimdi yine açılmıyor tarayıcı. Hatta suyunu çıkarttı plug-inleri falanda hiç aktif olmuyor.

Google'ın çoğu işine aşırı saygım var ama yok abi Chrome kadar kanser bir browser daha piyasada yok. Bu kadar kısa sürede bu kadar sorun yaşadım millet nasıl bayıla bayıla kullanıyor anlamıyorum.
700₺ lik bilgisayarlarda kitlenen tarayıcı. vatanda ram 110₺ hacı.
logosu ile kongo bayrağı nerdeyse aynıdır.
görsel
çift parmakla kaydırarak önceki ve sonraki sayfalara geçilebiliyormuş. daha yeni fark ettim.
güncel Önemli Başlıklar