bugün

google chrome'un kişisel bilgilerinizi toplamayan ve hangi siteleri gezdiğinizi takip etmeyen, gizliliğe önem veren sürümü için;

http://www.srware.net/en/..._srware_iron_download.php

chromium çekirdeği üzerine yazılmıştır, chrome ile birlikte güncellenir ve tüm chrome eklentileri ile uyumludur.

bunu kullanın.
windows işletim sistemindeki en kullanışlı tarayıcı.
panic button eklentisi ile beni benden alan tarayıcı. evde, ofiste, okulda oldukça kullanışlı oluyor.
sırf adres bar a aranacak kelimeyi girip o kelimeyi google dan bulmasıyla bile toolbar gibi ağırlaştırıcı plugginleri engelleyen tarayıcıdır. ne opera ne firefox ne ie hepsinden öte en iyi performansı veren browser.
süper düper tarayıcı. firefox tiryakisi olan bana ilaç gibi gelmiştir.
piyasayı ele geçirmiş browser.
3 yıllık arkadaşım. Bazen pc donunca kapatması dert olmasa hiçbir sorun bulunmaz tarayıcı. hızlı sadece şık ve güvenilir. google dan da bu beklenirdi.
ayının ayısı, hızlının hızlısı über bir tarayıcı, seviyeli ilişkimiz hiç bitmesin chrome.
bir browserda olması gereken :
- hızlı açılma
- çeşit çeşit eklentilerin olması
- ie gibi ekranın yarısını kaplayan toolbar'lar olmaması
özelliklerini sonuna kadar karşılayan google'in sağlam bir ürünüdür.
kullanımı en rahat olan tarayıcılardan biridir. her türlü gideri var.
kendi yaptığım tarayıcıdan daha yavaş olan tarayıcı.*
fırefoxu hız bakımından gözümden düşürmüştür. ama fırefox gibi her programa uyum sağlayamıyor.
öğeyi denetle özelliği ile sözlükle eğlenceli şeyler yapılabilen web browser.*
görsel
yaklaşık 1 aydan beridir, firefox işkencesi gören beni mutluluğa kavuşturmuş olan tarayıcıdır. tavsiye edilir. modeminizde, internetinizde problem var sanıyorsanız ve sürekli modeme v.s restart atıyorsanız bu tarayıcıyı deneyin. eğer yine problem varsa o internet sağlayıcınızdan kaynaklıdır.
mevcut internet tarayıcım.
kullanmaktan memnuniyet duyduğum google destekli bir ağ tarayıcısı.
firefox ve ie mahallenin dombili, hantal ve çok para yiyen çocuklarıysa; chrome fit, seri ve fazla cep yakmayan çocuğudur.
yeni logosuyla resmen sıçmıştır.

arkadaş önceki logondaki 3d'lik gitmiş, yerine sikimsonik bi ilkokullunun photoshop(hatta paint) de yaptığı fotoğraf gelmiş.

facebook sayfasında görünümü için burdan.

bu yeni logosu;

görsel

bu da eski logosu;

görsel
yeni logosuna takılınmaması gereken tarayacı. sonuçta bir ikon değiştirmeye bakıyor.
Firefox ile karşılaştırıldığı testte, firefox'a nazaran ram'i daha fazla yorduğu kanıtlanmış tarayıcı.
dev tarafındaki 12.0.733 versiyonuyla tab başlıklarının sağına ve soluna fade out efekti vermiş, kendini geliştirmeye devam eden browser. ancak ne kadar çok eklentiyle kullanırsanız, o kadar da sisteme bindirdiği başka bir gerçek. biz kendisiyle dengeyi tutturuyoruz, her ne kadar bir flash downloader eklentisi olmasa da.
opera'nın eline su dökememiş ve hiç bir zaman da dökemeyecek olan google'ın tarayıcısı.opera'nın rahatlığına alıştıktan sonra chrome yalan dolan be canım okur.
firefox'tan sonra doğru yolu bulduğuma inandıran tarayıcı. yetti firefox'un kaprisleri.
hızlı olması o kadar bariz bir üstünlük katar ki, diğer eksilerini görmezsiniz bile.

aşk gibi bir şey işte.
tasarımı güzel, kullanımı kolay tarayıcıdır. mümkün olsa evlat edineceğim kendisini, öyle seviyorum.
güncel Önemli Başlıklar