bugün

an itibariyle kozmonotun* kafasında yazan şeydir efenim. inci'ye malzeme çıkmıştır.
bkz: görsel
cccp yani sovyetler birliği o aslında ama çok kültürlü halkımız bilgi sahibi olmadan, fikir sahibidir hep. sebebine gelirsek ilk kozmonot yuri gagarin olmasından ötürüdür.

ekstra bilgi: ruslar kozmonot, amerikanlar astronot der.
C.C.C den sonra Bir adet te P olduğunu tahmin edemeyen inci'cilerin sevindirik olduğu durumdur.

(bkz: sovyet sosyalist cumhuriyetler birligi)
uzaya cikan ilk insan eski sovyetler birligi vatandasi yuri gagarin anisina konulmustur. basligindaki yazi ise cccp'dir.
çözemediğim şifrelemedir. yalnız değilim umarım. bulamadım ya uykusuzum ondan mı ki * ciddi ciddi iki saattir bakıyorum yok. E harfinden 3 adet c çıkarttım. G harfi, astronotun kafası, gezegenden de 3 adet c çıkarttım. başka bir yerlerde var mı diye hala bakıyorum. uykum kaçtı resmen. çıldıracağım.

edit : laaayn buldum. astronotun kafasındaymış. (bkz: bakar kör) ama ben suratının olduğu cam kısma bakıyordum. neyse. rahatladım şimdi. rahat uyuyabilirim.
bahceli aya cıkmış galiba.
yuri gagarinin kaskında cccp yazmaktadır ingilizce ussr türkçe de sscb olan sovyet sosyalist cumhuiyetler birliği. sonda ki -p- gözükmemiş.
(bkz: simetri)
gerekli açıklamalar yapılmış şimdi aynısını yazmanın mantığı yok.

inanmak isteyenler için;

(bkz: evet beyler inci sözlük google a saldırdı)