bugün

kızların bacak arasıyla kafayı bozmuş yazar.

hoş gelmemiş bi an önce gitsin.
(bkz: bsg)
ateistmiş arkadaş. dinden soğutma planını uyguluyor gibi. klavyene kuvvet 9. nesil yazarcan.
evet karşınızda bilimin geldiği son nokta. bir insan beyinsiz yaşayabilir mi dedik ve yaptık bu yazar beyinsiz yaşıyor.

(bkz: zor olmuyor mu öyle)
bekaretle ilgili saplantıları olan yazardır. ilkokulda kulağına yanlışlıkla kalem girmesi, zarın patlamasına sebep olmuş, o günden sonra zarla ilgili tüm konularda kendini ön plana çıkarmış yazar arkadaşımızdır.

vajinusmus koruma derneği, barbut severler derneği, adıyaman zarönemlidir derneği kurucu üyelerindendir ayrıca.

zar zor da olsa yazdım. sözlük zar ağladı. zarına mı gitti gardaş zarına. zar, za.
sözlükçülerle taşşak geçen troll.
feodal faşisttir.

(bkz: #15322688)

(bkz: türkiyede en çok günah işlenen şehrin izmir olması/#15322748)
ilk defa bir ateistten bu derece utanmış bulunmaktayım sayın sözlük. yok, bu yazar(!) ateist değil resmen provakatördür. ateist ise gerçekten yazıklar olsun diyorum kendisine. yobaz ateist dedikleri şey bu olsa gerek. milletin zarından sana ne be kuzum? bu kadar mı işsiz tayfadansın? yazık gerçekten, ben utandım.

edit: ateist değil dindarmış, kendisinden özür diliyorum.
troll felan değildir türkçeyi köyde öğrenmi$ haber sitesi yorumcusudur. türkçe yazamıyor adam sözlükte ne i$i var anlamadım.
nesildaş yazar. *
(bkz: dokuzlar örgütü)
insanca yazmayı bilmeyen 9.nesil. işine gelmeyince hakaretler.
abazanın önde gideni atılsın bu sözlükten!
amacı anlaşılmamış eksilenilesi yazardır.
büyük ihtimalle zamanında bekaret konusunda tatsız bir sürpriz yaşamış ve bu kendisinde travmaya yol açmış.kendisine pakedini ilk kez kendi açacağı bir çubuk kraker keyfi sunulursa tedavisi yolunda dev bir adım atılmış olabilir.
sözlüğün en ağır abazası. konyaya gelirse kendisine bir hatun ayarlayacağım mutlaka. rahat olsun. ayrıca; (bkz: goodopinion sözlükten atılsın kampanyası)
(#15331928) saygıdan yoksun, küfürbaz yazar. *
neymiş? sözlüğe bu ve bunun gibi kişileri almamak gerekiyormuş. değil mi zall abisi?
(bkz: dokuzuncu nesil silik)