bugün

2012 eylül de çıkmasını merakla beklediğimiz güzellik. insannın doğmamış bebeğe aşık olması gibi birşey.
5 'ini yeni aldık 7 'si ne zaman çıktı (bkz: tutmayın küçük enişteyi) keşke hepsi IV kasa gibi vazgeçilmez olabilse ama nerde
golf 1 ve 4 tür gerisi yalan.
gün itibariyle resmi fotoğrafları yayınlanmış olan araç.

yeni kasa demektense golf 6' nın makyajlı hali diyebiliriz. klasik golf çizgisi devam ediyor. iddiasız ama herkese hitap eden tasarım.

https://www.carscoops.com...volkswagen-golf-mk7-this/
efsane olacaktır iddialı değil deseler de zannımca çok iddialı bir araçtır golf 7
arkası leon a benzeyen araba. ne de olsa aynı firmanın araçları.
fotoğraflarına baktığımda üzüldüğüm kasa. hayır tasarımları ve çizgileri muhteşem ama bana astra ve leonun kopyası gibi geldi ve yıllar önce seat ile astranın bundan iyi bir araba çıkarmış olması en azından tasarım olarak. vw 'in acaba bu markaların gerisinden gelmesinin nedeni ne olabilir. tamam vw seat 'ı satın aldıktan sonra belki onu biraz daha ön plana çıkarma çabası olabilir. sonuçta golf 'ün adı bile yeter.
daha bi güzel olmuş, daha bi abi olmuş, elbette kendi çizgisini de çok terketmemiş tabi. Şimdiden sıraya girelim ki 2013 ün sonunda anca elimize geçer.

Bi de test edip onaylamak lazım fotoğraflarla olmuyor şekerim.
limon sandigina golf yazsalar yine de satilir dedigim araba modelidir. umarim yakinda sahip olurum diyorum ama passat da aklimi celmiyor degil. not opel kullanicisiyim
aşırı derecede beni cezbeden ve kendisine tahminlerime göre nisan ayına dogru sahip olacagımı düşündügüm otomobildir.
yerine yeni seat leon tercih edilesidir. adamlar full led farlarla geliyor. golf kasası hem de.

Fiyatı ve Güncel Satış Bilgileri:
28 Ekim 2012 itibariyle satışta olan modeller ve fiyatlar şöyle:
Yeni Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Midline Plus 42.900
Yeni Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Tiptr. DSG Midline Plus 49.900
Yeni Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline 45.600
Yeni Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Tiptr. DSG Comfortline 52.600
Yeni Golf 1.4 TSI BMT 122 PS Comfortline 48.600
Yeni Golf 1.4 TSI BMT 122 PS Tiptr. DSG Comfortline 55.600
Yeni Golf 1.4 TSI BMT 122 PS Highline 52.900
Yeni Golf 1.4 TSI 122 PS Tiptr. DSG Highline 59.900
Yeni Golf 1.4 TSI BMT ACT 140 PS Tiptr. DSG Comfortline 59.600
Yeni Golf 1.4 TSI BMT ACT 140 PS Tiptr. DSG Highline 63.900
Yeni Golf 1.6 TDI 105 PS Comfortline 57.600
Yeni Golf 1.6 TDI 105 PS Tiptr. DSG Comfortline 64.600
Yeni Golf 1.6 TDI 105 PS Highline 61.900
Yeni Golf 1.6 TDI 105 PS Tiptr. DSG Highline 68.900
hayalerimdeki arabinin son serisi. ayrica yakit cimrisi.
bir önceki nesilden dolayı çizilmiş karizmasını yeniden toparlayan 7. nesil golf'tur.
bir harika tasarıma sahip olan otomobildir.
başlangıç fiyatını 42000 tl olarak görünce

nasıl olsa yok satıyoruz bari daha karlı satalım fikrini vw yöneticilerine çok görmedim ama.

bu vergi düzeni içinde iyi arabaya binmek gerçekten daha bir lüks.

neyse bu zaten uzun zamandır böyle.

ilk olarak autoshow da incelediğim son zamanlarda da yollarda daha sık görmeye başladığımız bu araç

golf 6 da eksik olan ne varsa kapatmış gibi özellikle göresel tasarımı daha albeni oluşturmuş iç genişliği ve konforu

kalite hissini fazlasıyla veriyor.

yakıt olarak çok fazla birşeylerin değiştiğine inanmıyorum bu aracın benzinlisini şehir içinde 7 litre

altında kullanmak hayal olur. dizel konusunda birşey söyleyemeyeceğim zaten önceden de az yakıyordu.

rakibi olan diğer marka araçları da inceledim yine sınıfının en iyi otomobili golf.
2014 bandına yazıldığım araba. 1.4 act 140 hp lik motoru ile beni büyülemiş, 7 ileri dsg modülü ile bana test sürüşünde zevk yaşatmıştır. üzerine eklemiş olduğum sunroof ve güdüz led aydınlatma ve led stop eşliğinde gırtlaklanacak araçtır.
irite edici tasarıma sahip araç.

direksiyon tasarımı, logitech g-27'den dahi kötüdür.