bugün

hasan şaş ın brezilya ya attığı golden sonra tekme şovu.
Kazım ve melo'nun gol sevinclerı de unutulmazlar arasına girdi. Hatta eboue'ninki de.
paul gascoigne mızıka çalardı; hey gidi...
ümit karan işaret parmağını havaya kaldırıp tribünlere koşması .
yengeç dansı modaydı bir ara fenerbahçede. tek bi isimle özdeşleşmesede fenerbahçe ile özdeşleşmiş bende.
Paulo Di Canioooooooooooooo sevinci efsanedir.

http://galeri.uludagsozlu...%9Fen-futbolcular-204484/
(bkz: david beckham)

özellikle old trafford'da ceza sahasının solundaki korner bayrağına doğru koşarak havada zıpladıktan kollarını açar durur.
(bkz: gol kaçırma üzüntüsüyle özelleşen futbolcular) için bakınız guiza.
(bkz: yok öyle bişey)
(bkz: haim revivo) - takla
(bkz: hugo almeida) - kalp
orijinal ronaldo.

sağ kolunu yatay şekilde alnına dayardı.
pascal nouma.

tek seferde.
pascal nouma-tombala*
tuncay kendi taraftarına sus işareti yapar
nihat kahveci.

o meşhur, yatarak yaptığı sevinç.
(bkz: batistuta)-taramalı tüfek
gabriel batistuta - sus hareketi
roberto baggio - gol sevinci için özel bir hareket yapmasına gerek yoktu. zaten özel bir adamdı. "roberto baggio yürüyüşü" (bkz: keep walking)
dennis bergkamp - soğukkanlı sevinçleri (newcastle'a attığı o hayvani golden sonra hiçbirşey olmamış gibi davranması).
bebeto vardı brezilyalı. Hatırladığım ilk gol sevinci bununkidir. Yeni doğan bebeğine armağan etmişti golünü. Maçı kime karşı yaptıklarını hatırlamıyorum açıkçası ama 94 dünya kupasıydı.
(bkz: christian vieri)

elleri kulağında tribünleri dinlerdi. özlüyoruz be..

(bkz: filippo inzaghi)

deli sikmiş gibi oradan oraya koşar. 40 yaşına geldi, halen koşar. ama uzun zamandır izlemedim.
-tdk mod on-
özdeşleşen olacak o
-tdk mod off
thierry henry.
guiza
ne bileyim o şaşkın hali ben şimdi gol attm mı lan diye bakışan gözler utangaç haller özledim ya....
baba ronaldo işaret parmağını sallayarak ağır ağır koşardı. Gerçi son zamanlarında ağır ağır bile koşacak hali kalmamıştı Ama.
Tabi bir de martins obafemi' nin taklaları.
(bkz: guiza) gol filan attığı yoktu ama yine sevinci iyidi.
güncel Önemli Başlıklar