bugün

gökbörü. erkek ismi olarak kullanıldığı görülmüştür.
atsızcılar com denen fasilitenin, sözlüğe sızmış askerlerindendir.

aha da buraya yazıyorum.
sosyalizm hakkında birilerinden duyduğunun dışında bilgisi olmayan ama fikri olan insan.
mavi kurt anlamına gelir.
toplumsal yonetim modelleri konusunda, ozellikle sosyalizm, biraz daha arastirma yapmasini tavsiye edecegim yazar.

hosgelmistir sozluge..
Kanımca anti-komünist olduğunu düşündüğüm yazar. Sol frame'yi komünist ve komünizm kelimeleri ile doldurmuştur. Biraz yavaş gitmesini tavsiye edeceğim yazardır.

Hoşgelmiştir sözlüğe...
bir yazarın entry'lerini göster sana nasıl yazar olduğunu söyleyeyim olayından yola çıkarak sabit düşüncelerle donanmış olduğunu başlıklarından anlayabileceğiniz yazardır.
fikir konusunda yakın gibi gözüktüğüm kandaş . henüz kendisini tanımıyorum , ileride inşallah .
çok kaliteli bir boru markası.

gökboru şimdi tüm türkiyede!
çakma milliyetçi, arapçı. türk'lüğe arapçılık bulandırmaya çalışanlardan. yutturamaz.
kendini ülkücü addeden yazardır. gayet tahammülsüzdür. millete ayar verme çabası içerisindedir. (#6683763)
milliyetçi, atsızcı kardeşlerimden biri . entrileri dikkatli okunursa ümmet çapulcusu ülkücü değil atsızcı olduğu rahatlıkla görünür.
isimlerle kafayı bozmuş yazar. s.ktin attın sol frameyi ellerin dert görmesin!
beşinci nesil troll.
Gitar çalmanın hanzoluk olduğunu düşünen cahil yazar. Kusura bakmasın.
sevgili atsız ata hüseyin nihal atsız kendisinin aşağıdaki entrysini görseydi: şu tepkiyi verirdi: ''sen benimkini görseydin, görseydin böyle düşünmeyecek, böyle demeyecektin.''

(#14036752)
sürekli benzer konulu başlıklar açan (atatürk'le dalga geçmek amaçlı) ve 2 dakika sonra entrysini silen yazar. itibar etmeyiniz.
mehdi gibi bir sey.Paralel evrende yaşıyor ama kafası sağlam yüksekte ucuyor.
götüne giren boruyu tanımlamak isterken yanlışlıkla gokboru nickini alarak sözlüğün anasını sikmeye başlamış yazardır.
en acıdığım yazar şekli.
5. nesil yılların sözlükçüsü fakat yıllarca sözlüklerde sallanmamış, belli ki itilip kakılmış horgörülmüş ve rüştünü ıspat etmek için mikserlik yapmaya karar vermiş.
troll desen olamayacak kadar düşük kalite de, insanları sinir etmek için yazıyo desen , abi gene kalite lazım adam başlık açmaktan aciz

(bkz: allahü teala nın ak parti yi en sevdiği gerçeği)

ne yapacaksın, donuz butonu gelmedikçe çekmek zorunda kalacağımız eski ama neslinin hakkını vermeyen yazar...
eksi 5000 karma sıfatını hakedebilecek yazarımsı. bildiğin troll.
allahın dincileri bile eski türk isimlerini kullanıyorlar çok ilginç. ben olsam arap isimlerden bir tanesini seçerdim. mesela "usame bin ebdullah" gibi.
nominalizm - kavram realizmi meselesi hakkında platon'un kratylos'u sayesinde öcalan'ı iyi biri olarak kabul ettirmeye çalışan bir yazar. zaten başka türlü açıklaman imkansız. aslında onla açıklaman bile imkanlı mı bilemedim. ne kullanıyorsan bırak.

(bkz: sen içme arap bokunu çıkartıyorsun)
yaratıcı arkadaş.
beşinci nesil silik.