bugün

gitarla kız kaldırmanın geçen yüzyıla ait bi durum olduğu düşünüldüğünde, kendini geliştirmesi gereken tip. ne bilim bi yan flüt, bi çello falan çal bari.
Kendi hayal dünyasında yaşayan insan şeklidir.
Bu amaçla yola çıkan insanların çoğu hayal kırıklığına uğrar ve içini hüzün kaplar ama yinede yılmaz, azimle çareyi başka sanat dallarında aramaya devam eder.
elektro yada bass çalmıyorsa şansı çok düşüktür.
senelerdir çalıyorum, daha birşey kaldıramadım diye cevap vereceğim cümledir.

Acaba ben neden hatun kaldıramıyorum dedim kendime,

arpej atamıyorsun diye bir ses geldi içimden. Arpejin kralını öğrendim. Çift gitar sesi çıkarılan çeşidine kadar.

Bakıyorum hala bir şey kaldıramıyorum.

Tekrar sordum ben neden hatun kaldıramıyorum.

ileri perdelerde çalamıyorsun diye dedi içmdeki ses.

Cm, gm, bm, bb, hatta C#########m * * kadar öğrendim. yine yok.

sonra tekrar sordum.

şarkı söylemiyorsun dedi içimdeki ses.

http://www.youtube.com/watch?v=3ig2-yQN1nI

söyledim yine yok. olmadımı olmuyor * *
bunlardan ben hala sokaklarda görüyorum maalesef ama bunlardan daha beteri rockçı takılan tipler.
Kaldırıyordur.
gitar çalanı havalı zanneden kızı gòtürür.
Teoman şarkılarını parçacık etkili füze olarak kullanır. Biraz bakışmaktan öteye gitmez.
eskişehirde bolca bulunan tiptir.
ahaha benimdir. sonuç mu (bkz: yalnız ve ayı)
yalının çıkış yaptığı dönemde bu tipler çoktu.
kesinlikle çekicidir hatta çekici değilse bile çekicidir.
elektro olmadığı sürece boşa ağırlık yapıyor kendine..
yıllardır gitar çalarım, hiçbir zaman ne okula ne de üniversite bahçesine götürmedim. Bütün bunlar gereksiz ve ayrıca, müziğin kaldırma kuvveti yoktur.
eskilerde kalmış olmaları lazım artık.devir turntable devri hey dj!!

her iki tarafa da ironi vardır dikkatli olunuz.
ne yapsın fukara; omzuna almış gezdiriyordur. ta ki bir talip çıkana kadar.
Kaldırıyordur. Kızlar o kadar gelişmiş bir organizma değil. Tanıdığım 10 kızdan 8'inde salaklık kronik.
hayatımda bu çeşit bi kaç tiple arkadaşlık ettim ve ortak özellikleri gitar çalıyo olmaları ve muhabbetlerinin bi sike derman olamadıkları.

ama işte bu işler de pek muhabbete bakmıyo kızlar gitar çalan sevgilim var metasına erişebilmek için bu gereksizlerle takılıyo.

evet beyler başlıkta yazanın aksine bu tipler kız düşürüyo .
gitar çalmayanlar tarafından "olum bunla mı kaldıracaksın" diye gülünen tiplerdir. yalnız ilginçtir ki, çalmaya gerek kalmadan elinde tutmak bile yetiyor kız kaldırmaksa amaç. çünkü bu toplum gitarcılar gibi bir çok farklı zümreyi veya meşgale sahibini marjinaliteyle etiketledi ve anlamlar yükledi. gitar, sahil, akden... * üçlüsü de bunlardan biri. yazıktır ki toplumumuzda marjinalite cool olma, ilgi görme sebebi oldu. sırf bu sebepten türeyen çakma marjinaller ortalığın amına koydu. gerçekten içinden geldiği gibi yaşadığı halde, topluma göre marjinal ilan edilen ama tek farkı herkes gibi koyun gibi toplum kuralları tarafından güdülmeyen bizler ise artık çakma marjinaller olarak adlandırılmaya başlandık. bizim bizce normal doğal yaşamımız marjinal özentisi oldu. olsun; beni ilgilendirmeyen tüm fikirlerin canı cehenneme...
Bunu yaparak basarili olmus abilerini ornek almaktadir.

Bunu deneyen herkes basarili olur.

Afferim cocuk, boyle devam.
Vardır, kanacak kızda vardır. "insanlar beni sevsin" diye müzik yapan tiplemedir. Birde bunun uzun boy, geniş omuz - 0 zeka - lısına hasta olan vardır. Annesinin karnından ne doğduğu içindeki eğerden daha önemliymiş (!)
2015 yılında olduğumuzu öğrenmesi gereken tiptir. artık bundan ekmek çıkaramazsın coni.
Hareketli bir parça çalarsa başarabilecek tiptir.
Kaldırıyor..kizlar artık kalkıp gidiyor..
Bu şekilde düşünen insanlar bırak kız düşürmeyi gitar dahi çalamaz zaten.