bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: christian gimenez)
uludağ sözlüğün bir mahallesi, pardon yazarı .*
üşendiği için uzun gelen pantalonunu bırak terziye götürmeyi; değiştirmeyecek, yorulurum diye yemek hazırlamayarak aç kalacak, koy göte felsefesinde olan sempatik yazar.
adaşım olan yazardır. yıllar sonra adaşımı bulmuşum bırakırmıyım*. şaka bir yana hoşgelmiş nesildaştır.
nazik ve komplekssiz yazar.
hoş geldinleriyle iç ısıtan yazar. * *
haftanın gammazı.

bir haftada 800 entry gammazlamıştır.***
en başarılı gammazlar listesindeki 2 beşinci nesil yazardan biri. ayrıca sağlığı açısından haftanın gammazları listesinde beni geride bırakmaması gereken yazar. 809 entry gammazlamak ne demek lan. *

not: tehdit değil uyarıdır.

not2: *
gammaz yazarlarimizdan. hatalari afetmiyor. adeta mr. proper gibi entrylerin ve sözlügün temizligi icin caba sarfediyor.
#3986202 entarisi ile ben butonuna ekleme olarak süper bir fikir şeyeden yazar.
kendisiyle fazla muhabbet etme imkanım olmadı, yeni tanışmamızdır bunun nedeni. yalnız, kaliteli, mert adam kendini her kelimesinden belli ediyor. ayrıca, kendisi harika bir galatasaraylı.

(bkz: başımız sağolsun dostum)
(#4070994) nolu entrysi ile yarmış yazar.
bilimsel hesap makinesi olan, fırsatları kaçırmayan yazar.

şahane yazardır ayrıca, öyle böyle değil.
yerinde duramayan yazardır. sürekli bir kumpanya peşinde.*
(bkz: #4627581) nazik yazar kişisi. * *
(bkz: insan değil)

görsel
dedektif yazar.
kadıköyde beni görmesine rağmen selam vermeyen uuser. ama bu hafta kaçarı yok beraberiz yazarı.*
--spoiler--
ulan bunu sen de bilirsin istanbul
kaç kere yazdım kimbilir
kaç kere kirpiklerimiz kasaturalara dönmüş diken diken
1949 eylül'ünde birader mırc ve ben
sokaklarında mohikanlar gibi ateş yaktık
sana taptık ulan
unuttun mu
sana taptık
--spoiler--

benim yüzümden ekilmiş yazar. özür dilemekten başka bir şeyin elimden gelmemesi beni üzmekte ise de sıcak bir selamla üşüdüğünü gizlemiş, büyüklüğünü göstermiştir. lakin beni gölgemden tanıdığını söylemiş fakat ben ona yaklaştıkça güneşin battığını düşünmedim değil hani. neyse bu başka tartışma bahsidir, geçelim.

daha fazla attila ilhan okuması dilerim.

ps: hacı sen topçuları hazırla gerisi kolay. editör edebi bir kimliğe büründürür yazıları.*
ah gimenez yapcaz bi buluşma daha gelcem 30 dk önceden ben beklicem söz * * * * * * *
(bkz: #5956125) umarım bu duruma tepki olarak sadece gülüyordur.
(#6201013)çok güzel bir tespit yapmış yazar arkadaşımız.
istatistik derecelerinde 20.*, ama sadece 20. yazıyor. bu 20. nin ne olduğu hala gizemini koruyor.*
bursalılarla ilgili edepsiz açıklamalar yapan, edepsiz yazar.
harika tespit yapıyor. takipteyim