bugün

minimum sistem ihtiyacı
Windows XP/Vista, 2 GHz işlemci, 1 GB RAM, 128 MB Shader 2.0 destekli ekran kartı, 5 GB boş disk alanı olan oyun.
ps3te şu ana kadar çıkmış en sağlam oyun. gerek ışıklandırma gerekse efektler olarak görselliği 10 adım ileri taşımıştır. hdtvli bir ps3te oynamadan ölmeyin.
ilk önce söylemek gerekir ki, swat 4'ün açık hava versiyonudur. çöl, çim, boklu dere. ekvator'da her yerden geçiyorsunuz. bir de takım komutları biraz basit olmuş. follow, move, attack ve cover that'ten oluşuyor. ben sana nasıl diyeceğim "salla sis bombasını" diye?

şunu da eklemek gerekir, ramboculuk oynamanız, meydana çıkıp "hıığğaa alın piçler" demeniz mümkün değil çünkü tek düşman mermisi bile hp'nizin yarısını götürebiliyor(kafayı yana sarkıttığımda alnıma yediğim mermi bana bunu anlattı). bu yüzden daima siper alacak bir yerler bulmanız gerek ki mermilerden alabildiğince korunun, takım arkadaşlarınız içinde öyle. ama bu takım arkadaşları da rifleman, sniper, support, demolition olarak değişiyor. gidip sniper'a "indir şu tankı" derseniz ne olacağı belli. ya da support'la düşman sniper'ını kapıştırırsanız.

neyse, oyun düşmanlar tarafından farkedilmediğinizde kolay oluyor. zira bir bölümü sırf takım arkadaşlarıma ihtiyaç duymadan geçtim sniper tüfeğimle. diyeceğim o dur ki, swat oynamış biriyseniz, tek fark açık hava ve bazukadır.
güncel Önemli Başlıklar