bugün

Herşeye karşı din düşmanı saygısız yazar parçası. Eyy moderatörler bakın artık şu sözlüğe
Ama önce sen sövdün diye ağlayan yazar. Burası ağlayarak haklı çıkacağın bir yer değil.

Sözümün arkasındayım ben. Hapse girince sen de arkasında olursun.
şunu unutmayın bir komunist hicbir zaman atatürkçü olamaz, atatürk'ü sevemez.
niye mi?

komunizm insanlığın baş belasıdır. her goruldüğü yerde ezilmelidir, yok edilmelidir.
m.kemal atatürk.
Keşke troll olsa dediğim yazar. Ama sanırım troll değil, sahici.
Sanırım kızmış lol namussuz deyince alındı demek ki, namus ne arar lan sizde vatan haini terörist.
Hayır ciddiye almıyorum. Gezi, berkin konularında çıldırıp millete atıp tutarken oturup onu izliyorum gülerek. Yoksa çoktaan donuzlamıştım.

Ha bir de vatanım sensin başlığı hortladığında başlığa girmeden bunun hortlattığını tahmin ediyorum ve tutturduğumda mutlu oluyorum.
sanırım kendisine mustafa kemal atatürk diye stalin ve lenin'in hayatı anlatılmış.

mustafa kemal atatürk budur güzelim, senin bahsettiğin kişi sizin hayal dünyanızda.

görsel
görsel
görsel

ek olarak mustafa kemal atatürk'ün emriyle bombalanan dersim olaylarının arkasındayız.
türk devletine baş kaldıran her kim ise ezilir, ezilmeye mahkumdur.

milattan önce 209'dan beri.

son olarak ''komünizm bir yılandır, her görüldüğü yerde başı ezilmelidir!'' -mustafa kemal atatürk.

edit: eksileyen arkadaşların derdi ne acaba?
hepiniz mi solcu biliyordunuz?

evet hatta sscb'ye katılmayı teklif etmiş ama moskova bunu reddetmiş.
türkiye orman varlığı haritası.
görsel

güneyden başla.
adana'nın kuzey yöresi. tamamı milliyetçi, belediyesi mhp'de olan yerler.
mersin ha keza.
antalya'nın ilçeleri en aşağı yarısı milliyetçi.
aydın ve muğla ilçeleri merkez ve deniz kıyıları harici milliyetçi.
balıkesir milliyetçi.
batı karadeniz'de karabük, bartın belediyeleri mhp'de, kastamonu'da mhp %0.50 ile belediyeyi kaybetmiş.
doğu karadeniz'den pek haz etmesem de yine aynı şekilde.

şimdi sen kim köpek bize yeşili sevmiyor diyorsun?
yeşil olmayan yerde işimiz ne? evet istanbul'da yeşil az ama istanbul'da milliyetçiliğin de kuvvetli olduğu söylenemez zaten.

ve ek olarak türk milliyetçileri mi yıktı kesti ağaçları?
o yüzden yeşili savunmak hiç senin harcın değil.

biz o yeşili nasıl bahane edip kuduz köpek gibi polise saldırdığınızı da biliyoruz.

ayrıca siz yeşili hani sevmiyordunuz?
(bkz: yeşil)
(bkz: mahmut yıldırım)
ben bu çocuğun yazdıklarını nedense tam okuyamıyorum. her defasında tamam ulan bu sefer ciddi ciddi okuyacağım diyorum yazının tam ortasında bi gülme geliyor.

ayrıca hep soracağım soracağım unutuyorum. nasıl iyi direndin mi elinde kaldıraç bayraklarıyla?
Görüşünü seversin sevmezsin ama bir kişiye cinsiyetiyle saldırıp yok öyle böyle diyen sözde müslümanlara göre daha insan duran yazar. Görüşleri ters olabilir ama saygıyı aşana karşı yanında dururuz. Evet.
boş ama bomboş yazar. nick ini her gördüğümde şu tepkiyi veriyorum.
görsel
the dhkpc militan.
Bunu ıslak battaniyeye saracan bir güzel değnekle dövecen başka adam olmaz.
Solcu olup ülkesinde bir kürt devletinin kurulmasına ses çıkarmayacak kadar geniş mezhepli ingiliz mandacisi şeref yoksunu.
iki başlığın az önce alt alta gelmiş olması ne kadar manidar.
(bkz: 21 mart dünya down sendromu farkındalık günü)
a sosyal salağın tekidir .

arada bir bakkala çık bari hava filan alırsın .
ne dediği anlaşılmayan adamın dişi versiyonu.
akp mitinginde tanıştığımız, polislerimizi çok seven berkin'den nefret eden sağcı bir kardeşimiz, yoldaşımız.

görsel
(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
görsel
birşeyler anlatmak istemesi ama mezopotamya eşeği olduğu için anlatılmaması. Biz buna

(bkz: boomcu onur) sendromu diyoruz.
etrafın amuna koyana kadar desteklediğim bir durum idi. fazla ileri gittiniz.

edit: yalan mı orospu çocukları?
Emreylerse tanım yok
Küfür hakaret var
Her entrye cevap niteliğimde entryler var

Çaylaklık? Yok. Silik olmak? Yok. Ne güzel iş sözlüğün anasına hallen ama yaptırım yok.

Bir yazar en zavallısından. Evet.
Boş beleş bir yazar "yazık", berkin sevdalısı bir yazar "yazık", muhtemelen dhkp-c uludağ temsilcisi "yazık", Yazmayı bilmeyen bir yazar "yazık".
dhkpc’li olduğunu bir entrysinde resmen kabul etti, bu bir suçtur fakat hiçbir yaptırımı olmadı. kendisine terörist sevici diyince moderasyon entrymizi siliyor ama. bu nasıl iş anlamadım anlamayacağım.

Kendi deyimiyle boş hatta bomboş yazar.