bugün

Allah'ım rahat girsin.
allah' ım ne olur bamya çıkmasın.

senin için en hayırlı dua bu olacaktır mikiş meraklısı kardeşim.
Arka fona küffar dilinde yazı yazdırarak, alacağı bütün duaların sevabını özentiliğiyle peşinen sıfırlayan evlenik hanımdır.
insanları evlilikten soğutmak için daha ne kadar çalışma yapabiliriz adlı çalışmaya konu örneği olarak atanan kadın galiba. mahremiyetin bu kadar alçaldığı, düştüğü örnekleri bir daha görmeyiz umarım. dua istiyorsan, birlikte olmadan önce kıl bacım namazını, ne diyelim yani.
gerdeğe mi gidiyor normandiya çıkarmasına mı olm bu nedir ya. şekillere bak *
Bu nasil musluman aq ? Satafata, gosterise bak... oldu olacak kocam beni nasil sikecek diye sorsaymis, bunlar uremesin arkadas. Bunlardan meydana gelecek cocuk da kendileri gibi sperm israfi olacak.

Tanim: bir adet embesil iceren turbanli.
salonuna 30 bin tl’lik oturma grubu aldıran tayfadan değilse bu kezo bende bişey bilmiyorum.
gene fake bi hesaptan islam dini karalama amaçlı yapılan şerefsizliktir net.

görsel
Şüphesiz ki biz onları ibret alın diye yarattık. (Bakara/13)
Bi tane akilli yok bu hörgüç kafaların arasinda.
Kolay geçsin.
Din alimi, fetva ve hadis merci cumhurbaşkanı konu ile ilgili bir dua bulacaktır.

O değil de bu sosyal medya maymunluğuyla kanlı çarşaf paylaşılmazsa hikaye yarım kalmış olur.
görsel
zengin ecnebilerin gelin partisisi diye tabir ettiği organisyonu yapan sırf gösteriş olsun diye yapan tek başarıları evlenmek olan embesilleri gördükçe acıyorum türk gençliğine. tik tok da çekersiniz siz şimdi düğünde
--spoiler--
Hamdolsun, bugün de utandık.
--spoiler--
Bol dirty talkingli, bol inlemeli, kocişinle aynı anda boşalmalı orgazmlar diliyorum bacım. Amen.
Dua ediyorum seni sikecek adam icraate geçmeden önce bir an durup düşünür ve vazgeçer.
Oha lan! Bu seviyeye ne zaman geldik?
Ulan bunların içinde numunelikte olsa bir tane aklı başında biri yok mu?

Not: sırf "ibret" olsun diye yani.
Dua istiyorsun ama duruşun ofsayt kızım. Yatağın üzerinde poz vermek de ne oluyor? Hem sonra böyle mahrem özel bir durumu milletle niye paylaşıyorsun ki? Ahmak.. Olanı var olmayanı var. Kem gözü var nazarı var hasedi var fesadı var kıskancı var.

Düğünde millet hayır dua ediyor zaten. Bu niye? Görmemişlik, varlık reklamı kokan, edep yoksunluğu, şımarıklık. Dua istiyormuş. Hadi ordan be..
Bu akımı ilk kim çıkardıysa onun ebesini mumyalamak lazım.
Nihat hocaya sorum ;

Gerdek gecesine hazırlanan gelin için hangi duaları etmeliyiz?
bence ikinci bir emre kadar akıllı telefon, düğün, kına, internet, yeni gelin ve bilumum her türlü kutlama yasaklanmalı. yoksa bu iş iyice boka sarıyor bak ona göre!
Bir ara sosyal medya da denk gelinmiş, hymenoplasti operasyonun tutması için dua ediliyordu.
Tabi ki heyecan dorukta...
Başlığı görünce "yine mi?" Denmiş ama konu bu değilmiş.
Üstünde balonlarla süslenmiş ingilizce gelin yazısı ve tam ortasında da bir gelin bulunan çift kişilik yatak...
Müthiş bir düğün fotoğrafı.