1. 1.
  kesinlikle transfer konusunda dünyanın en başarılı ilk üç teknik direktörü arasındadır.
  ... elendil
 2. 2.
  liverpool'u çalıştırdığı dönemde ağır bir kalp rahatsızlığı geçirmiştir..
  ... sciende
 3. 3.
  şok bir gelişme ile 2 yıldır çalıştırdığı lyon'dan istifa eden teknik adam.

  lyon 6 yıldır fransa'da lig şampiyonu oluyordu. 2 kez kendisi görevi başındayken lyon bu mutluluğa erişti. ama herhalde lyon artık şampiyonlar ligi'ni kazanmak istediğinden, bu teknik adamı yetersiz gördüler. muhtemelen gidişi bu yüzdendir.

  konuyla ilgili haber;

  iki yıl önce Paul Le Guen'den bayrağı devraldıktan sonra, Lyon'la üst üste iki kez şampiyonluk yaşayan ancak Avrupa'dan beklenen başarıyı elde edemeyen Fransız teknik adam bugün istifasını sundu.

  Lyon kulübünden yapılan "kalacak" açıklamasına rağmen görvei bırakan deneyimli teknik adamın, ingiliz Premier Lig takımlarından Manchester City'le adı geçiyor.

  Lyon'dan önce Liverpool'u çalıştıran Houllier, 2001 yılında bu takımla Uefa Kupası'nı, Lig Kupası'nı ve ingiltere Federasyon Kupası'nı kazanmıştı. Houllier, Liverpool'a transfer olmadan önce de Fransa 19 yaş altı milli takımını çalıştırıp, 98 Dünya Kupası'nda da Aime Jacquet'nin yardımcılığını yapmıştı.

  http://www.goal.com/tr/Ar...o.aspx?ContenutoId=312242
  1 ... salca
 4. 4.
  1998-2004 arası liverpool'u çalıştırmıştır. 2001'de lig kupası, federasyon kupası ve uefa kupasını kazanmıştır.
  ... metin oktay
 5. 5.
  bazı internet sitelerinde yazan haberlere göre, 2009-2010 sezonunda galatasarayı çalıştıracak olan teknik direktör.  edit: bu entry'me eksi veren arkadaşa selamlarımı yolluyorum sözlük.
  2 -1 ... the big febowski
 6. 6.
  defansif futbol manyağı ön libero aşığı fransız. her maç en az 3 ön libero ile sahaya çıkar.
  ... liverpoolmlt
 7. 7.
  Steven Gerrard ın yıldızını parlatan fransız teknik direktör. ilk olarak onun döneminde Gerrard takımın vazgeçilmezleri arasına girmiştir.
  -1 ... liverpoolmlt