bugün

0.46 - 0.57 dışında klibi bir boka yaramayan ve 0.58 den sonra hayatımda gördüğüm en aptal hareketin olduğu bir klibe sahip şarkı. şarkı idare eder biraz.
çok eğlenceli şarkı.
Kiyaslama yaparsak Gangnam style a gore daha iyi bi sarki.

"Im mother father gentleman"
"Im mother fucker gentleman"

Klibide guldurmustur yaptigi picliklerle.
yeni bir psy şarkısı. şimdiden 62 milyon kez seyredilmiş.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Sevgili psy bu sözüm sana; O garip şarkınla nasıl bu kadar ünlü oldun bilmiyorum ama zirvede bırak bence hacı. Yeni heyecanlar peşinde koşma artık. Bak o kadar para kazandın. Dünya çapında saygıdeğer bir adamsın, harcama böyle şeylerle kendini. Çekil köşene gangnamın meyvelerini ye olm.
Edit: imla
absürd bir klip çekmeye çalışılmış şarkıya . başarılıda olunmuş . şarkıda ki o diiidi düüd daratttt kısmı şarkıyı şarkı yapmıştır. güzeldir sevilecek gibi. şimdiden
149.659.288 kişi izlemiş.

http://www.youtube.com/watch?v=ASO_zypdnsQ
ritim güzel. klip cırt. türkiyede yapsan onları sikerler. bak sikerler değil. sikerler.
selim ışık metal cover ı çıkmış şarkıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=3n73BC-DG0A
çok net bok gibi şarkı.
serdar ortaç daha iyisini yapardı.
gangnam style'dan haz almayan bir kişi olarak, beğendiğim şarkıdır. Klip eğlenceli gerçekten. Fakat bu şarkı hakkında yine kötü yorumlar mutlaka olacaktır. Ama siz bu parçaya üst pencereden bakarsanız bu normaldir. Popüler kültürün günlük eğlencesidir bu. Çabuk tüketilir ve unutulur. Amaç sadece eğlenmek. Adam türkiyeye geldiğinde de amacım sadece insanları eğlendirmek demişti ki bunu başardı. Ne diyelim, tebrikler.
müziği ve ritmi gayet hoş klibi de eğlenceli ama dansı fazla yaygınlaşmaz diye düşünüyorum gangam gibi. zira fazla feminen bir dans ayrıca aşırı slow kalmış gangama göre bu dans.
psy'nin yeni boktan şarkısıdır.
ayrıca türkiyeye gelince recep ivediği izletmişler galiba psy'ye koreli recep olmuş klipte.
psy'ın şalvar giydiği müzik klibi.
iyi veya kötü demiyecem ama yine yaza damga vuracak, şimdiden milyonlarca izlenen şarkı. Adam ısı biliyor. Komik olsa da en azindan Özgün bir dans bulmus yine...
Ajdara ağır eleştiriler de bulunmasaydık şimdi ajdarin çıkardığı şarkıyı dünya dinliyo olacakti . Güney kore psyin reklamını gerçekten çok iyi yaptı .
klibi günümüz türk kızını anlatan parçadır. ayrıca kıpır kıpırdır. uuu beybi.
ilk dinlediğinizde tutmasanızda daha sonra hoşunuza giden taşak şarkısı. böyle piç havası veriyo alt yapısı falan hoş sempatik.
Bir gangnam stlye değildir iğrenç ötesi bir şarkıdır. psy çok değişti aynı performansta bir şarkı beklerdim ondan. şimdi çek git gözüm görmesin seni öyle şarkımı olur, çok kızdım koreli seni.
gangnam style dan önce bu şarkı çıksaydı bu seferde gangnam ı beğenmezdi millet amk. değişik bir türüz.
eğlenceli bir psy şarkısıdır. fazlasını beklemek biraz saçma olur zira yalnızca çerez tadında dinleyip geçilmesi gerekir.
kırmızı ışıkta arabasında fenomen dinleyen birey in vazgeçilmezidir. camları açıp verin bası.
klibinde kızlara yapılan şakaları güldüren şarkı.
not: psikopat değilim.
not2: sevgilim de var.
adamın absürd hareketleri ve başlangıçtaki absürd melodilerle birlikte bir absürdizm abidesi'dir. dünyayı değiştirecek güce sahiptir. dünyadaki ciddiyet oranı 100 den 97'ye düşmüştür onun sayesinde. böyle 10 tane daha adam olsa, 10 yıl içinde dünya sadece zevk sefa yeri olur. herkes mutlu mesut yaşar.
gece gece aklıma ve dilime dolanan psy şarkısı.

lan siktir git aklımdan uyku tutmuyor.
güncel Önemli Başlıklar