bugün

5 ml steril göz ve kulak damlası. ph ı yaklaşık 7 olan bir solüsyondur. gözün dış bölümü ile ona bağlı organların ve dış kulak yolunun duyarlı bakterilerle oluşan enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir. göz ve kulak gibi aşırı hassas organlarda kullanılmasına rağmen an itibarı ile eczaneden 2 ytl'ye temin edebilirsiniz.
not: affedersiniz bir boka yaradığı da yok. bunları sırf sinirden yazıyorum. gözüm pancar gibi oldu lan.
kulağa su kaçması durumunda, soruna çare olmaya birebir, mucize ilaç *.
göze de iyi gelebilen ve %0,3 gentamisin içeren bu damla, süper bi antibiyotik. 2 günde geçirdi kulağımdaki problemi * * *
atıl kurt. *
Bir sokak kedisine az önce damlattığım damla. Sol gözü kötü durumda günde kaç defa damlatmam gerekiyor bilenler varsa beni bilgilendirmelerini rica ediyorum.

görsel
görsel
görsel
reçetede ağır enfeksiyonlar için 15 20 dakika da bir damlatın yazıyor. ama kedinin durumu hakkında da hiç bir fikrim yok. veteriner gelmedi, eczacıdan da doğru dürüst bilgi alamadım.
Şu kediciğin gözünü kurtaralım.
Upturrahman.
Sözlüğün formatını bugünlük ihlal ediyorum ama kedi için çok üzgünüm.
kedi gözü kurtarıcısı.
göz çapaklanmasına iyi gelir diye biliyorum ben gözyaşı kanalları tıkalı olanlara verilir.
görsel

bahçemizde konaklayan birkaç genç var. Fakat gözleri epey kötü durumda birinin.

iki gündür gentamisin içeren göz ve kulak damlası kullanıyoruz. Günde iki kere. ve iki günlük sonuç bu. Bence deneyin. Çünkü göz enfeksiyonları körlük derecesinde ciddi sonuçlar doğurabiliyor.