bugün

4 çekirdek 1.2 ghz,
8 gb hafıza,
32 gb arttırılabilir hafıza,
Siyah ve beyaz,
3g internet hspa+,
Kablosuz ağ bağlantısı,
7.85inç ips ekran,
8.2mm incelik,
Ön ve arka kamera,
Stereo hoparlör,
4000 mah pil özellikleri ile ve
499tl fiyatı vardır.
Oldukça ucuz ve alınabilir bir tablet. işte böyleleri lazım bize.
kronik sorunları olan tab.

piyasaya çıkmadan general mobile diye duyurdular ama üsteğmen mobile'mış beyler, aman diyim dikkatli olun. ikinci parti modeller anca generalliğe yükselirmiş, genel müdür şeysi açıklama yapmış.

daha kullanan bilmiyorum ama bir kişide arıza yapan bir tane olursa diğer hepsi de arızalıdır, emin olun.

gerçi, farazi bir arkadaşımda var, tab 8 diye aldı tab 7,25 çıktı, aboov!!

daha kullanan görmedim ama kullananların memnun olmadığına eminim.

dış kaplaması zırhlı t-34 çeliği değilmiş, aman almadan iki defa düşünün, panzerfaustla saldırırlar camı çatlar, yere düştümü kırılır falan ya da üzerinize düşecek nesneden korumaz uyarayım.

topluma atılmış bir kazıktır, ayranı yokken içmeye durumda olup, gidip ipad almak dururken bunu almak, bir de 499 tl'nin lafını yapmak olmaz. yakışıyor mu size sevgili lümpenler?

not: ironi içerir.
330 liraya kampanya ile metrodan aldığım genel performans olarak idare eder olmasına rağmen ekranında geçmeyen bir leke olduğu için servise verdiğim ve yeniden kullanmak için beklediğim ürün, bir kere internette en düşük fiyatı 470 tl civarı ve genelde 500, 500 eder mi sorun ama ben 500 vermezdim kolay kolay buna ancak 3gli tabletlerin de aşırı pahalılığı düşünüldüğünden alınabilecek bir cihaz çünkü kimse bu paraya ips ekran 4 çekirdek işlemci 8 inç 3g li tablet vermiyor, samsung un en dandik 7 inç lite in bile 3g lisi 600 tl nin üzerinde ki o paraya biraz eklenip asus fonepad alınır, 8 inç olan modeller ise 800-900 tl arasında, çok şey beklemeyenler wifi in olmadığı yerde 3g li bağlanırım diyen alabilir bu tableti ekran güzel normal oyunları açıyor, hiç olmamasından iyidir denecek bir 2 mp kamerası var ki umurumda değil 5 de olsa tabletle foto çekecek değilim, ve yaklaşık 13000 puanlık antutu skoru olan bir ürün yani çok şey beklenemez, yani benim bulduğum fiyattan bulursanız alın, casperın, experin, vestelin vb. çin tabletlerine benzer ips ekranı bile olmayan 7 inç tabletlerine 250 tl verip yanındaki saçma belki hiç kullanmayacağınız hediyeleri alacağınıza, bunu alın benim aldığım fiyattan bulursanız, en azından ekranı memnun eder, 3g istemiyorum derseniz 300 tlye 8 inç çok güzel ips ekranlı gayet performanslı tabletler var tabii arayıp bulursanız çünkü bir çok yer 300 lük malı 400 e 400 lük malı 500 e satıyor.