bugün

genel de sevişme sonrası yapılır. azmış hormonlarınızın normal seviyeye inmesine takriben üzerinize çöken suçluluk duygusunu yok etmek için edilir muhabbet . Dostça yaklaşılır buraya nasıl düştüğü , neden bu hale geldiği , başka iş neden bulamadığı , yaptığı işin ayıp olduğu günah olduğu vurgulanır babacan tavırlarla öğütler verilir sanki 10 dk önce üzerin de zıplayan siz değilmişsiniz gibi o da bunu defalarca anlatmamış gibi sizinle konuşur sizi dinler orospuluğun bir diğer gereksinimi de budur. Son sözle söylenir bu işi bırakması daha namuslu bir iş bulması söylenir ücret ödenir ceket sırta atılır fiziken ve ruhen rahatlamış bir bedenle çıkılır çünkü sırada diğer babacan müşteri vardır.
olası bir misyoner faaliyeti. *
kimi zaman "mesaimi harcıyorsun" gibisinden bir tepkiyle karşılaşılabilir.
zira vakit=nakit'tir.
imitasyon: günde kac kişi geliyor?
zevk verici: dün 15 kişiyle muhattap oldum.
imitasyon: ne kadar zamandır yapıyosun?
zevk verici: 16 yasından beri
imitasyon: simdi kac yasındasın?
zevk verici: sikmeye mi geldin sorgulamaya mı?
imitasyon: benimki değerlidir kime soktuğumu bilmeliyim.
zevk verici: git kendi kıcına sok o zaman
imitasyon: seey neyse hadi işimize bakalım.

hayal gücüdür.
Haber programlarının yaptığı faaliyettir. mekanda fuhuş yapıldığını gizli kamera ile çekerler ve yayınlarlar. Gidilen mekanda hayat kadını ile aynı odaya sevişmek için girilir, ücreti ödenir ve yapmak istemiyorum sadece sohbet edicez denir ve nasıl düştüğü neler olup bittiği öğrenilir. ertesi akşam deşifrede izlenir. afiyet olsun.
esas oğlanın genelev sermayesine aşık olması sonucunda ortaya çıkan bir türk sineması klasiğidir. para verilir...kadın soyun falan der...bizimki mahçup bir şekilde mevzuya dalar...seni buradan çekip çıkaracam nidaları...salya sümük...olaylar gelişir
- hanımefendi başlamadan önce bişey söyleyecektim de ben.
+ anal mı istiyosun lan? tipin bozuk zaten senin. belli; amacın da bozuk.
- yok hayır beni yanlış anladınız.
+ nasıl buralara düştüm onu mu soracaksın? sanane? sanane bundan. önce öğrenip üzülün, sonra üzerime çıkın. hayvan herifler.
- ala ala .ya yok ben diyecektim ki benim ....
+ paran mı yok? lan paran yoksa ne işin var burda? defol git aç köpek!!
- ya bi sus ya. diyecektim ki benim bu ilk oluyor ona göre. zaten stres vardı, bide üzerine azıma sıçtın. ereksiyon falan kalmadı artık.
+ ilk mi? hahahahayyytttt. eşşek kadar adamsın, ilk mi senin bu? kalıbından utan. gerçi bu tipe parayla bile vermemek lazım ya.
- ulan senin ben...%&%%+^^&/(/()
+ eee, teyze işler nasıl?
+bsg
geneleve gidip orospuyla orospu olmak kadar çekici durumdur.
birde malum $ahs'a bu yola nasıl düştüğü sorusu yönetilmesi ile iyice komediye dönüşen olaydır.

gerçekten;

(bkz: yurdum insanı)
Hayatı boyunca hatırlayacağı bir anı olmasını isteyen kişlerdir.

Yada arkadaşları tarafından zorla içeriye sokulup hangisini begendin muhabbeti esnasında bakışkan gözlerle en ücra köşede bekleyen birinin kendisine uygun olduğunu düşünerek arkadaşları tarafından parası ödenip sırtı gerdek gecesine gider gibi yumruklanıp hadi rast gele denen kişinin yukarıda ne kadar uzun kalırım planları arasında olan aşağıya indiğinde arkadaşları tarafından ( helal be bayaa uzzzun kaldın denmesini ) bekleyenler için iyi bir stratejidir.
eğer orospu hanfendi 2 postalığına kiralanmışsa postalar arası mecburen yapılması gereken şeydir. benim başıma geldi ordan biliyorum. iki posta arası türkiyeyi kurtardık, öss sorununu çözdük, askerliği kısalttık.. sonra hadi ikinciye geçelim dedi ama çok duygulanmış ve gaza gelmiştim. sol elimi yumruk yaparak havaya kaldırdım, devrim gelecek dertler bitecek diye bağırarak kerhanenin kapısından çıktım, ara sokaklarına karıştım güzel yurdumun. sonra geri dönüp üstümü giydim..
(bkz: savaş ay)

üç beş programda bir yapar bunu.

tanım: yersiz davranış biçimi.
genç ve güzel bir orospuyla gerçekleştirilmesi imkansız olan eylem.

genelevlerin çalışma prensipleri filmlerde görüldüğü gibi değildir. kapının önünde piyasa yaptığını sandığınız orospu aslında sıraya bir kaç kişiyi daha sokabilmek için uğraşıyordur. eğer orospunun en son sıraya koyduğu kişi siz iseniz çırıl çıplak oda da beklersiniz duruma göre 20 dakika. zira orospu 3,5 kişiyi bir bir odalara koyup parayı da peşinen aldıktan sonra sırayla girip çıkar odalara. 30,40 dakikalık icraatın ardından duşunu alır ve bir müddet dinlenme moduna geçer. sonrası malum yine çıkar kapnın önüne.bir de iyice folloş olmuş tipler vardır onlarda sohbet etmekten nefret ederler çünkü bilirler sizin kendileri için müşteri olmadığınızı.
(bkz: eve gidip orospuyla sohbet etmek) *

(bkz: pezevenk)
1.terkedilmiş asosyal bir insanın yapacağı bir şey olabilir. yalnızdır dert ortağı arar. bu arada ihtiyacını da giderir. bir taşla iki kuş hesabı olur.
2.kadın çok muhabbetli birisi olabilir. çenesi düşüktür, konuşur durur cevap vermek zorunda kalınabilir.
-hımfs ohms hımfs
-sonra dedim ki ona ulaaaayn bana bak ben senin bildiğin kadınlardan değilim. sonra ne dese beğenirsin
-hımfs ohmfs hımfs ne?
-tabi tabi orospu olan benim sanki pehh..
3.adam çok muhabbetli birisi olabilir. çenesi düşüktür, konuşur durur, kadın cevap vermek zorunda olabilir.
-ya işte benim bi iş ortağı var hayri.. dedim gel gidelim kızlar süper korktu .bne halbuki bak seni görse koşa koşa gelir.
-hımfs ohmfs hımfs ohhmfs öyle mi ha hayyt..
-hımfs ohmfs hımfs ohmfs sahi senin gibi hoş bir kadın ne arıyo burda ya hu yazık bak ben senin yerinde olsam bik bik bik..
-ohmfs hımfs ohmfs hımfs ehhh kafa zkeceğine işine bak be adam aaaa..
4.ya da ... *
heyecanlı bir bünyenin ben bu işi beceremeyeceğim beceremeyeceğim diye diye beceremedikten sonra verdiği paraya değsin diye yaptığı teselli ikramiyesi tadında eylemdir.
haber özel, arena, deşifre gibi programlardaki haber dosyalarında iş gereği bazı programlarda genel ev araştırması falan yaparken yapılan hadisedir.
kezban olmadığı umularak yapılandır.