1. 1.
    interrail bileti, ucuz ucak bileti buluna bilecek, hatta ve hatta work and travel ile amerika'ya gitmek isteyenlere yol yordam gösterecek şirket.
    http://www.genctur.com/
    ... yahusak
  2. 2.
    yurtdisina bir sekilde cikmak isteyen ogrencilere siddetle tavsiye edilecek sirket.inanilmaz ilgilenip fiyatlarini ucuz tutmalariyla taktirimi kaznmistir.
    ... snoptik
  3. 3.
    aynı zamanda yurtdısında gonullu kamp organizasyonlarına katlımcı ayarlayan aracı şirket. 2003 yılında böyle bir organizasyona katılmıştım. Ulan amma da ilgilendiler , ucuza da kapadık falan derken; italyadaki kampta değişik uluslardan gelen katılımcıların, aracı şirketlere kaç para verdiklerini öğrendikten sonra, yediğim kazığın acısını kampın sonuna kadar yaşamamı sağlamış şirkettir. ** *

(bkz: turk insanının durdurulamaz kıyas merakı)
    ... micomania
  4. 4.
    (bkz: uluslararasi genclik kamplari)
    ... leblebi tozunun hastasiydim
  5. 5.
    kampları haremlik-selamlık diye ayrılmayan, akp'li güruhtan uzak rahatça kamp yapılabilen bir sivil toplum kuruluşu.
    ... system error
  6. 6.
    Coordinating Committee for International Voluntary Service yani Uluslararası Gönüllü Hizmet için Eşgüdüm Komitesi'nin gönüllü insanların başka ülkelere giderek gönüllü olarak kamu yararına hizmet vermesi için açtığı kamplara başvuru ücreti olarak sadece 225 EURO isteyen şirket.

zaten hep böyle, şimdi ben fransada üniversite öğrencisi ve bu kampa katılmak isteyen gönüllü olsaydım tamamıylan para ödemeden başvurabiliyordum ama ne hikmetse bunlar 225 avrocuk istiyorlar.
    yani zaten komiteden para aldıklarına yüzde yüz değil yüzde bir milyon eminim de, hadi kendi insanında para alırsın da makul bir miktarda ama 225 avro nedir lan?

yaşadığımız ülkede "yazın oxforddaydım yeaaa" diyip ağzını yaya yaya anlatmak isteyen binlerce kişi oldugu için normal karşılıyorum bu ücreti, yani böyle göte böyle yarak azizim ben de böyle gerizekalı bi kitleyi bulsaydım bende gırtlaklarına kadar sömürürdüm.

not:komiteye başvurup ben kampa gitmek istiyorum dediğinizde komite para istemiyor, ama kampa gitmek için bu şirkete başvurdugunuzda sadece sizin başvurunuzu komiteye iletmek için para istiyor.
    ... peyniraltisuyu