bugün

sevgili,
beni kırma, parçalarıma bölme eğer birgün gideceksen de.
durum şudur, henüz sevmediğim, seveceğim insan. evet daha birbirimizi sevmiyourz, yoksa seviyoruz da farkında bile değil miyiz... Nedeni şudur ki; şuanda sevdiğim biri var, ki sen o değilsin muhakkak, ve henüz tanışmadık. sen oysan hay ben kendime... En azından umduğum şey budur.

Diğerleri gibi olma e mi?
Diğerleri gibi olacaksan gelme bile hatta... Ne gerek var?
olmayan birine yazıyorum bu mektubu. hiç gelmeyecek olana... gelme de zaten. gelirsen başıma illaki iş açarsın. illaki üzersin beni. eminim ki sahte olacaksın. sen sahte olsan da ,olmasan da ben sahte olacağım. hiç gelme. eğer hayatıma girdiysen bile çık şimdiden.eğer geleeksen eskilerden biri ol. herhangi biri değil; biri ol ! ama olamazsın. asla olamazsın. en iyisi hiç olma. senden isteğim; asla girme hayatıma! beni hata yapmaya teşvik etme; sahte duygular yaşayıp pişman olmama sebep olma... gelme! girme hayatıma ! girme asla...
ey gelecekteki sevgili. vermeyeceksen şimdiden söyle biz de yolumuza bakalım.
Eeey Sevgili!!
Anahtar paspasın altında.
geliveğceğsen gelive
gelivemeğceğsen geliveğcek çoookkk..
eğer şimdilerde veya herhangı bir gelecek zamanda gelmeyi düşünüyorsan gelme. istediğin sevilmekse ben seni çok önceleri de sevdim.
nerdesin amına koyayım. hani oralarda bir yerlerde geceleri aya baktığımda sende benimle beraber bakarak ne zaman diye düşünüyorsan. haber verde umudumu yitirmiyim.
ştt, şımarma ha çıkacağız diye.
gelme sahte olacaksan ,ilk başlarda gözünde sevgiden dolayı oluşan o kocaman parıltı kavgalar kızgınlıklar sonucu zamanın ağır darbeleri yüzünden kırılıp ufacık olacaksa , elimde ısınan ellerin sert mimikler ile anlatacağın hatalarıma yardım etmeye başlayacaksa ,başımı koyduğum sırada narin göğsün eskisi kadar hızlı atmayacaksa ,sıradanlaşıcaksa seni seviyorum demelerim ,bende tamam iyi gibi kısa kaçamak cevaplar ile yanıt bulacaksa umut ile yazdığım satırlarım ,mazide kalacaksa özel günlerimizde bize harcadığım emeklerim ,eskisi kadar makbul gözükmeyecekse en iyi şekilde yaptığım vazifelerim ,öyle bakmayacaksa dudağın dudağıma değerken kapanmasına saniyeler kalan gözlerin ,benim olmayacaksa kollarımı doladığımda dünyanın en mutlu insanı olduğum belin ,bunaltıcaksa seni eskiden güldüren en iyi espirilerim şekerliklerim ,sahteleşecekse gülüşlerin ,kuvvetlenecekse azarların giderlerin ,"bu da mı yalandı ulannnnnnnnnn!" dedirtecekse içten içe bana o söylediklerin gelme senin sevgili gibi yollarını s.kerim.
Sevgiye özlem duyulduğu zamanda yazılan ronatizm türü.
heey, merhabaa.

öncelikle tebrikler ve kolay gelsin, bana katlanmaya karar verdiğine göre oldukça cesur olmalısın.
baştan uyarmalıyım seni. çok kırıldım daha önce, o yüzden sert olabilirim, trip atabilirim, seni deneyebilirim. eğer bütün bunlara katlanabilirsen, bağlanırım sana.

eğer bağlandığımda bırakacaksan, hoşçakal.
sakın gelme... sevme sakın beni.. ellerim tek bir kişiyi bırakmamak üzere tuttu benim... ha kaçtı elimden, o ayrı... ama bu demek değil bu eller sahipsiz artık... bakma gözlerime sakın! ben tek bi kişye baktım içini görerek, görmek istemiyorum seni, bakma... nasılsa sen de acıtıp gitmeyecek misin beni? yaşlar ıslatırken yanaklarımı sen uzakta olmayacak mısın? istemiyorum... bir kere daha acımaya da acıtmaya da canım kalmadı benim... onundu hepsi... onda kaldı herşeyim... en seven yanım onda, kalbim onda... sana verebilecek bi şeyim yok ki hiç... sakın sevme beni... gelme... istemem...
hayatım şu sıralar çok zor biliyor musun ?
bunları sana hiç bir zaman anlatamayacağım biz sevgili olduktan sonra, onun için şimdi dökeyim içimi.
senden önceki sevgilim, veya senden bir kaç önceki sevgilim ne bileyim. hayatımın içine etmiş durumda şu anda.
çok sevdim onu, hala çok seviyorum lanet olsun. ve senin varlığına da inanmıyorum şu anda. onu kim unutturabilir kim onun yerini tutabilir bilmiyorum. eğer gerçekten varsan ve onu unutturacaksan onun yerini dolduracaksan gerçekten hayal gücümün sınırlarını aşan bir insansın ve seni şimdiden çok seviyorum.

umarım varsındır.
selam,

msn var mı?
adam ol; gerisi kendiliğinden gelir zaten.
bu defa kıymet bileceğim... ama kendimin kıymetini!
ne yap et gel artık gelceğe kadar gitme geri al günlerini..
beklemekten sıkıldıımm artık..!
gelecekte geleceğini düşündüğüm sevgilim, yani inşallah hayatımın geriye kalanını geçireceğim insan..
neden bu kadar geç kaldın bilmiyorum .
Bazen aman iyi yaptın vallahi diyorum ,bazen yahu nerdesin gel artık derken buluyorum kendimi.
ruh halim devamlı bir değişim göstermekte..
hayat şu aralar çok zor.Bir sürü sorun ve cansıkıntısıyla boğuşuyorum.
Sen bu arada kızlarla fink atıp gününü gün ediyorsan yazıklar olsun ,ben burda neler yaşıyorum bilmiyorsun.
malum tüm dostlar evlendi.Neyse Allahtan sevilen bir insanım ,eksik olmasınlar her daim planlarında bende varım.
Kahvaltılar,yemekler hep sensiz .Herkesin kendi düzeni kendi evi var artık ,çocuk planları yapanlar kadar bunu gerçekleştirenlerin sayısı arttı .Çoluk çombak eşler vs derken artış gösteriyor dostların ve sevdiklerin sayısı, bense hep aynı sorulara cevap verip bende bişi olmadığını bu işlerin kısmet olduğunu anlatıp duruyorum,ha birde milletin cocuğunu sevip oyalanıyorum.
Fotograflarda herkes çift ben tekim, alıştım diyordum ama son zamanlarda oldukça dokunmaya başladı bu durum.Boyle ortamlardan sonra yenı yenı huylarım cıktı ortaya ,gelıp eve aglıyorum falan hep senın yuzunden hanı kımlerle fink atıyorsan artık.
idare ediyorum şimdilik ama idare etmekten sıkıldım.
Bugünde arkadastaydık kahvaltı vs derken konu yıne sana geldi, kimsin nerdesin merakta herkes en az benim kadar ,geldiğinde acısını senden fena çıkarıcağımı söyleyerek mektubuma son veriyorum.
biraz erken gelirsen sevinirim ,zira millletin cocuğu nerdeyse ünv.ye başlıyacak.
sevgili gelecekteki sevgili,mümkünse hiç gelme olur mu? gelip de hayatımı berbat etme sakın,ben böyle çok iyiyim. sensizlik harika. hem geçmiş olanlarından ne hayır gördüm ki senden görücem?evet, evet kesinlikle gelme. git kendine oyalanacak başka birini bul.
daha fazla gecikme nolur bak saçlarımda kırlar çıkmaya başladı bile.* birkaç yıl daha ertelemeyi düşünürsen şimdiki kadar çekiciliğim kalmayabilir.
" doğmamış çocuğa don biçmektir. "
haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki resmimize. gel ve ordaki sevgililer özensinler bize.
sevdiğim,

neden bu kadar geciktin? nerelerdeydin? dur. cevap verme. neredeydin, ne yapıyordun bilmek istemiyorum benden önce. tek şey istiyorum: mutlu olmak seninle. güzel bir gelecek düşünmek istiyorum elin elimdeyken. gülümsemek istiyorum seninleyken. gözlerine bakmak, saçlarını okşayıp, istediğin bir şey olup olmadığını sormak...

çok şey mi istiyorum sevdiğim? sevgi istiyorum sadece. sevmek ve sevilmek dürüstçe...

bir başka hayal kırıklığı istemiyorum. gözyaşı görmek, akıtmak istemiyorum. hayata sövmek, lanetler okumak istemiyorum.

seni mutlu etmek istiyorum. ben seni sevmek istiyorum.

izin ver, lütfen.
hiç görmeden sevdiğim, görünce tanıyıcağımsın.