bugün

Yapmayın.
Ruhun olmadığı bir şeyle sevişmek ne kadar doğru?

ileride herkes ruhunu robotlara satacak.
Geçen gün izlediğim film geldi aklıma. Spike Jonze yönettiği Her isimli film bu konuyu mükemmel bir şekilde beyaz perdeye yansıtmış.
Huawei telefon kullanıyorum ve telefonda yapay zeka var. Önceden aman canım diyordum ama kullanmaya başlayınca anladım ki insan kendisini tanıyan ve takip eden bir makineye güzel hisler besliyor.

Düşünsene işten yorgun argın eve geldin ve evde seni robot bekliyor. Ses tonundan stres analizi yapıyor ve cep telefonuna bağlanıp patronun yaptığınız konuşmada sizi azarladığını öğrenip size çaktırmadan sizi teselli ediyor.

Bu bir seçenek. insan özünde anlaşılmak ve kabullenilmek istenen bir varlık. Spike lee filminde yapay zekaya aşık olan adam da bu nedenle aşık oluyor.

Erkekler neden pavyona gidip konsamatrislere tonla para harcıyor. Neden 2 saatliğine sahte de olsa bir kadın için kral olduğunu hissetmek istiyor.

Olay sadece seks yapmak değil yani.
şu anda barcelonada realistik mankenlerden oluşan bi genelev var. ne geleceği?
Yapın da artık bir susun denilesi başlık.
bu konuyu detroit become human’da işlediler. geç.
https://www.youtube.com/w...bXRtH_adw&app=desktop
Gülmekten yapamazsın.
yapay zeka gelişirse belki kendi akıl edip sakso çekmeye başlar. ayrıca ruha bu kadar takılmayın çünkü ruh dediğin bilincin sözel ifadesidir. bizi karmaşık yapan içgüdülerin ne istediği değil bunlar tatmine giderken bazı baskıları( toplumsal normları) gözetmemizdir. o halde robotla olan seksin meşruluğu ve ne yaparsak yapalım herhangi bir hukuku zorunluluğun olmaması gibi durumlar doğrudan tatmine hizmet edeceği için seks robotunun tedavilerde de kullanacağını göreceğiz. ancak genede davranış yönünden sıkıntı doğurup duygusal tatminde sıkıntı çıkartacağını düşünüyorum. ayrıca yapay zekanın gelişmesiyle robotun bizi sikmesi gibi bir durumla da karşılaşabiliriz. zeus korusun, bu korkunç olur!
Ben 20 sene evvelinden bu robotların atasını sikiyordum zaten hiç şaşırmadım.

(bkz: şişme kadın)
millet robotları marsa yerleşmek için kullanıyor bizdeki duruma bak.
Hopaalla bi destur ama önce bir canlısı kanlısıyla düzgünce yapalım sonra robota bakarız.
halen de yapılıyor: seks emekçileri ile yapılan seksin robotla yapılan seksten ne farkı var ki.
Bence aksaray’da fabrikası kurulabilir.

https://youtu.be/m_V82rMIoLA
3D yazıcılar ucuzlarsa, herkes internetten robotun yazılımını indirip yatak odasında 3d olarak basabilir.
Içine boşalmayın ama, nolur nolmaz. Kısa devre falan varsa, çarpılırsınız alimallah!
Bi siktiriniz gidiniz efenim.
Kısa devre yapama ihtimalinde olacakları düşünemiyorum artık hastaneye üst üste erzillik.
Beyaz tenli robot...
imm olmadı gibi ya.

O beyaz pigmentlerinin verdiği korkuyu başka bir şey veremez. O yağlı baş döndürücü tadı robot veremez. O yüzden üzgünüm lenf bezlerinmle bir robotu paslanmaya sürüklemek yerine tenin kızarmasını sağlamak daha haz verici.
(bkz: 2 el temiz)
Kanli canlısı varken robotta ne?
Hop hemşehrim Manyak mısın ne boksun sen ya.
Bir türlü gelmedi o gelecek.
istemem bacım olsun ! bana çakması rast gelir amk.