bugün

Bazı güzel şeyleri son kez yaptığımızın farkına varmamak. Mesela hergün buraya entri girerken bir gün son kez yazdığımızın farkına varamayacağız.
cok guzelim. Simdi burada neren guzel diyecek yazarlar olur Ama Ben kendime gore gayet guzelim.
'' Hepimiz ölecek yaştayız.''
Marmara fay hattı.

Gün gibi gerçektir. Felaketini bekliyor.
Karşıki dağları allah yaratmıştır.
Herkes aslında çok yalnız.
Dolar hala 6 türk lirası.
Oldukça cüretkar bir başlıktır. Hangi gerçeklik? Var olduğumuza, gerçek olduğumuza emin miyiz?
Hepimiz portakal ağacında vitamindik...
Merak etmeyin ölünce bütün dertleriniz bitecek.
bi kıza bak bi de yanindaki ayıya baktaki ayı varya şu an çok acaip şeyler yapiyor.
görsel
Kızlar bu gerçek.

Son zamanları, pembe dizilerden etkilenip, realist olmayı reddeder gibi hal ve tavır içerisinde buluyorum sizleri.

Bir daha düşünün.
Köpekler istedi diye atlar ölmez..
Kimsenin önceliği olamadım şu hayatta. Heekesin nedenleri vardı ve çoköa bahaneleei. Anlayış göstermek yalnız kalmaya emgel olamıyo. Yoruldum beklemekten ümit etmekten be hep aynı yerden incinmekten. Her düşüş daha çok acıtıyo artık. Ağladığım gecelerden yoruldum içime sığdıramadıklaeımdan kendim halletmeye çalışmaktan. Konışsam neye faydası var diye sustuklarımdan. Hayat böyle diyorum geçeceğini umuyorum belki bugün değil ama bi gün..
Kimse tam anlamıyla doğru konuşmaz.
görsel
Kimse sizi tam olarak anlayamaz ve tanıyamaz.
En büyükgerçeği bırakıyorum..hazır mısınız...

hayatınız yalan ..
Beni kimse sevmiyor.
euro 8tl.
nerde trak orda bırak.
Evleneceğin kadının başka birine oral yapmamış olma ihtimali %15 den az.
Türkiye Arjantin gibi olacak.
Türkiye’ye şeriat gelecek.
Hangisinin son veda olduğunu bilemiyor insan. Bir daha görememek, sesini duyamamak var...
içinde bulunduğumuz zamanı bir daha yaşayamayacak olmamız. 2018 yılının eylül ayının 27. Günü bizim için sadece geçmişte kalan bir takvim yaprağından ibaret kalacaktır.