bugün

Geceleri ağlamayı severim. kimse sesimi duymaz bağırırım bazen... bazen susarım içmişimdir biraz beilkide cok içmişimdir. Herkeze seslenmem öyle sadece beni duyabilecek birine seslenirim. sadece o beni duysun dıye bağırırım çiğerlerim cıkana kadar bağdemciklerim şisene kadar yırtarcasına. susarım belki sadece sigaramdan bir fırt daha çekerim biramı içerim. kumsala yatarım denizin sularına bırakırım kendimi denizin beni götürmesini isterim. Yok olmak kaybolmak isterim. Yanlızlığımla kaybolmak isterim sadece aglarken kapatırım gözlerimi arkadan gelen gölgeyi görmezden gelirim. otur derim sadece kim oldugunu bilmeden otur derim. dinle müziği dinle gözlerini kapat. al bir tanede bira sen iç derim. sadece yanımda otur derim. sus konuşma. gitmek istediğinde git durma benim hoşçakal dememi bekleme. benim cok gidenmlerim oldu geri dönmeyenler oldu. sen ilk olmazsın giderken kendine iyi bak derim sadece arkandan ben hep burdayım tekrar beklerim gelmek istersen kordonda kumların ustunde yatıyo olurum. istersen istediğin zaman gel otur konuşma sadece dalgaların sesini gecenin çığlığını dınle bırak bende sende konuşmayalım kumlar konuşsun, dalgalar konuşsun. biz susalım sen otur. ben kumlarda uzanmayı severim. sen biranı iç ben zaten sarhoşum. Geceler hep karanlık bırak karanlıkta kaybolalım. beni dalgalar götürür zaten bi gün....