bugün

itiraf edelim, tırım tırım tırsıtan hadisedir. her an bir ağacın arkasından biri çıkacakmış, ya da mezarın birinden bir el fırlayacakmış gibi gelir bana. hatta sanki arkamdan biri takip ediyormuş hissine kapılırım.
unuttuğu duaları bile hatırlar insan. birisi "öh" dese, iki seksen uzanırsın yere, o derece.
ya da ben çok korkağım bu konuda sanırım.
1 felak ve 1 nasa'a bakar.
iddia üzerine gece yarısı bir baştan diğer başa doğru yapılmış hadisedir. mezarlıkta müzik dinlemek günahtır derler lakin kulağa ipod'u takıp, hafiften mırıldandığınız zaman pekte korkunç olmayan durumdur.
diriden korkmak lazımdır, ara ara ruhları fatiha okumakta iyi olur.
güven özveri tecrübe(göt) üçlüsünü noksansız ister.
müziğin sesisini kısmaktır.
ateistlerin güle oynaya geçtiği yerdir...
endişe vericidir. hayalet korkusundan değil, her an karşınıza çıkabilecek fare korkusundan.
yolda yürümek kadar normal bir eylemdir.
gece yürürken daha kestirme olduğu için mezarlığın içinden geçtiğim zamanlar da olmuştur. ölüden ne korkuyorsunuz, tehlikeli olanlar yaşayanlar.
gündüz geçmekten hiç bir farkı yoktur mezarlık mezarlıktır hava kararınca değişen hiç bir şey olmamaktadır ,denenmiştir kanıtlanmıştır....
çok afedersiniz s.kseler yapmayacağım eylem.
unirock 2010 dönüşü yarı sarhoş halde gece 2de metal müziğin dibine vurmuşken, cannibal corpse ile 1 saat boyunca yarılmış parçalanmış cesetlerin çayla ne güzel gittiğini konuşmuşken yaptığım davranış.
(bkz: yusuf yusuf)
yusufların ciftleştiği andır. *
gecenin bir yarısı zaten mezarlık yeterince korkutucu değilmiş gibi arabayı aniden durdurup ön koltuktaki 2 erkeğin iğrenç seslerle bağırması tam bir skandaldır.yani öteki tarafa gittim geldim.bir de cok korktun sen in bi yüzünü yıka diye çeşmenin yanında beni bırakıp son gaz gitmeleri.. * *
elde bir sarap sisesi ile sabaha mezar icinde bir bankta kamburu cikmis bir vaziyette uyanmaktan daha zararsiz bir eylemdir.
insana ihlas, nas, felak üçlüsünü okutturur.
ilgili fıkra ;

gece vakti kız köy otobüsünden inmiş ve evine gidecek ama mezarlıktan geçmek zorundaymış. korka korka mezarlığa yaklaşınca genç bir adam gelmiş ve ;
- gel bacım seni mezarlıktan geçireyim deyince, kız rahatlamış ve o adamla birlikte güven içinde mezarlıktan geçip gitmişler. kız adama ;
- ne kadar iyisiniz abi. siz hep böyle insanlara yardımcı olur musunuz ? deyince adam ;
- siz beni bir de sağken görecektiniz. o zamanlar daha çok yardım ediyordum.