bugün

entry'ler (44)

sıçarken yapılmaması gerekenler

uyumayın.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

bugün yatakta oturmuş ders çalışıyorum. yalnızım. bir an afedersiniz kakam geldi ve tuvalete gitmek için yataktan kalktım gidiyorum. yolda giderken aklıma şu cümle geldi: 'aga, aslında insanın kakası geldiğinde gidip sıçabilmesi harbiden güzel lan'. oturdum tuvalete. aldım akıllı telefonumu elime. girdim whatsappe ve şunu fark ettim. buraya yazdığım düşüncemi paylaşacak bir insan yok.. rehberimde 600 a yakın numara var. fakat bir tanesine şu düşüncemi yazamadım.. işte yalnızlık böyle boktan bir durum.. (bkz: gider ayak espiri yapayım da ağladığım ortaya çıkmasın) (bkz: şaka lan ne ağlıcam) (bkz: ama koymadı değil) (bkz: bkzların ırzına nasıl geçilir)

radikal blog

http://www.radikalyazar.com altında bazı yazarlar devam etmektedir.

46 771 793 336

daha millet yeni yeni haberdar oluyor.. buyrun efendim benden bir grafik

görsel

who am i no system is safe

izledikten sonra bu saatde beni sözlüğe getiren film. Harika.. izleyin izlettirin

30 mart 2016 somali de türk okulu aracına saldırı

türkiye'de çoğu insanın haberi bile olmayacaktır. şucu bucu derken, kendi vatandaşlarımızın şehit edildiği haberini bazı yayın organları kesinlikle aktarmayacaktır. orada o öğretmenlerin niye bulunduğu ortada, kim ne derse desin. ulan bu dünyada herkesin bir öğretmeni yok mu? en nefret ettiğiniz öğretmeniniz ölse, insan yine üzülür lan.. bu bir terör saldırısıdır ve durduk yere, kapısında dahi silahlı koruması olmayan bir okula hiç kimse saldırmaz.. allah rahmet eylesin, ailelerine sabır versin. yaralılara allah acil şifalar versin.

ekber was here

Mr. robots in turkey.

kadir mısıroğlu

bunak bir tarihci olarak tarihe geçmistir.

london has fallen

Bu aksam izliyecegim film. Aksiyon filmlerini severim, mantik hatasi aramam zevk almaya bakarim. Filmden sonra edit gecerim birtane.
Edit: güzel film. Tv de izlenince ulan ben bunu niye sinemada izlemedim denmez.. Bilmem anlatabildimmi.

0 dan 100 e temel eğitim

yurdum insanından güzel bir youtube kanalı. abi gayet hoş bir dil ile ders anlatmaktadır. hipnotize edici bir ses tınlaması ve konuşma şekli vardır. aman dikkat.
https://www.youtube.com/watch?v=-ZwosHX5_uM

cnn in türkiye yi dünya haritasından silmesi

(bkz: neverland)
ulan kimsede çıkıp demiyor mu 70 milyon insanı nere soktunuz? o kadar suriyeli kaktırdınız, onları da mı suya döktünüz.

sedat peker den moskova da bombalı saldırı çağrısı

umarım bizlere şu başlığı açmağı sağlar : (bkz: kgbnin sedat pekere suikast düzenlemesi)

trafik kazalarını azaltmanın yolları

araba, motor ve kamyon kullanımını yasaklamak. taksileri yasaklamak. dolmuşları yasaklamak. türkiye vatandaşlarının tek kullanabildiği araç kepçedir. herkes kepçe kullansın, bu sorun çözülsün.

15 mart 2016 berlin patlaması

boş yolda patlaması, belirli kişilere bir mesajdır. istersek türkiye de olduğu gibi patlatırız denilmek istenmiştir.
veya, almanyanın mülteci politikasına bir tehditdir, daha fazla mülteci eşittir daha fazla potansiyel terörist.

mit in patlamaları haberlerden duyması

eleman yetmezliginden kaynaklanmaktadir. Hükümetin gündemi bellidir..

13 mart 2016 ankara patlamasındaki ölü sayısı

Bu 75 yaraliyi zamanla vefat etti diyerek 100 110 ölü var diceklerdir. Saldiri önlemede kötü olsalarda yalan ve olay kapatmada üstlerine yoktur.

13 mart 2016 ankara patlaması

Kimse de cikip demiyor ki Ankara ne zaman islamabad veya kabil oldu..

ters yüz

izlemesi çok zevkli, hem öğretici hem de eğlenceli.

türklere hakaret ettiği için kovulan yunan vekil

Avrupa Parlamentosu'nda Türkiye ile AB arasında imzalanması planlanan 'göçmen' anlaşmasının ele alındığı oturumda gergin anlar yaşandı.
Yunanistan'ın ırkçı Altın Şafak Partisi'nden Eleftherios Sinadinos, oturumda yaptığı konuşmada; "Türk, köpek gibidir. Vahşi görünür ama bir düşmanla karşılaştığında kaçar" dedi.
Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz bunun üzerine milletvekilinin salondan atılmasını istedi. Ardından da Sinanidos, görevliler eşliğinde dışarı çıkarıldı.

http://www.hurriyet.com.t...rumundan-kovuldu-40066078

karadenizlilerin parti kurmaması

karadenizli (bkz: laz) vatandaşlarımızın akp sempatizanlığını bırakıp, daha yaratıcı ve laz aklı ile yönetilen bir parti kurmasını en içten duygularım ile desteklemekteyim.
https://pbs.twimg.com/media/BzlrDqIIQAAI8dz.jpg bu haritayı gerçekleştirecek delilik lazların kanında mevcuttur.