bugün

Sabah kalkmaktan iyidir. En azından gece uyandırınca ohh be daha bikaç saat daha uyuyabilcem diyosun. Bazen 7 buçukta uyancaksın mesela 7'de çiş seni uyandırmış. Çok boktan çok.
Bu gece gördüğüm rüya sebebiyle başıma gelen durum.
Ormanda tek başıma yürüyordum. Yıkık dökük bir ev görüp içeri girdim. Kapı açıktı. içinde uyuyan kurtlar vardı.
Sonra uyanmıştım. Tuvalete bile korkarak gittim. Neyse uykuya devam edelim.
Bu saatlerde de ilk kez sözlüğe girdim. Burada bari başıma bişey gelmesin.
Uyku sersemliğinden banyoda klozet yerine küvete şıçılabilecek durum.
Yolda biri seni takip ediyo hissi uyandırır; kalp atışın hızlanır, adımların sıklaşır ve kendini tuvalete attıktan hemen sonra kapıyı kilitlemene neden olur.
sağa sola çarpa çarpa yürüyüp işemektir. evet.
sırf bu yüzden dinlenemiyorum lan resmen. 8 saatlik uykuyu 1.5 saatlik 5 parça ve yarım saatlik işeme süresiyle geçiriyorum
gözünüzü hafif aralarsınız ve idrar kesenizin baskısıyla karşılaşırsınız. göz kapalı bir şekilde gidip gelinirse ne ala, lakin bir de uykunuzu kaçırması yok mu. of of.
sabah uyandığında vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar bulan ve nasıl olduğuna anlam veremeyen çoğu insanın gece yaptığı eylemdir. benim gibi uyurken hipnoz olmuş gibiyseniz bu işeme safhasını da hatırlayamıyacak ve nedenini aylar sonra arkadaş yardımıyla öğreneceksiniz. insanlarda nasıl oldu bu morluk dediğinde her seferinde bilmiyorum deyince akıllarında türlü türlü fanteziler canlanıyor tabi. oysa bilseler işerken oluyordu. piiuvv..
en güzel yanı, uyumak üzere yatağa dönüp yorgana sarıldığın andır.
kronik böbrek yetmezliğinin erken bir bulgusu olabilir.
bu bünyeye çok zor gelen eylemdir. hele birde büyükse sabaha bırakılması farz olmuştur.
Çok sinir bozucu bir olaydır. Uykumuzun bölünmesine neden olur, mecburen kalkıp yapmak gerekir. Aksi takdirde rüyanızda tuvaletinizi yaparsınız ve ertesi sabah sizi çarşaftan gelen serinlik ve ıslaklık uyandırır.
çok su içmenin en kötü yanlarından birisidir. dünya tarihinde bundan şikayet etmeyen bi kişi bile yoktur sanırım. ama yine de halimize şükredelim ki böbreklerimiz iyi çalışıyo.
hemen her gece oluyorsa insanı deliksiz uykuya hasret bırakan eylem.
idrar torbasını, böbreği möbreği aldırcam artık yeter ya.
eğer soğuk bir kış gecesi ise kalkmak azap olur.
eğer uykudan ayrılamadıysanız, kendinizi lavabo ya işerken bulabilirsiniz.**
hele bir de sevgilinin yanında uyuyorsan eziyet gibi gelen durumdur.
çişin çok gelmesi sonucunda kendini herhangi bir tuvalette oturur bulup, rahatlamaya başlamadan hemen önce aslında rüya görüyor olduğunu farketme sonucu saya söve, sıcacık yatağı terkederek yapılan eylemdir.
eğer kalkılmazsa da yatakta altına yaparak yatağın ısınmasıyla sonlanacak hadise. mis gibi sıcacık olur yatak * ***
uykunun ne kadar değerli ve güzel birşey olduğunu hatırlamamıza sebep olan eylem.
insan uyurken tuvalete kalkar mı yaa dediğim durumdur.*
gecenin bir vakti insanın envai çeşit küfür üretmesine neden olan iğrenç olay.....
eğer çok çişiniz geldiyse ve çok uykunuz varsa yataktan kalkmak için direnirken 2 3 kere rüyanızda görürsünüz tuvalete gittiğinizi ama 3 saniye sonra uyanınca hala çişin olduğu yerde olduğunu hissedip lanet edersiniz. (bkz: kendi başına gelen şeyi genelleme yaparak anlatmak)
insanın ömrünü kemiren gel-gitlerdendir.başlı başına sinir bir durumdur.*
rüyasında işediğini gören kişinin gece uyandığında yapacağı eylem.
(bkz: gece tuvalette kalkmak)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar