58. maddenin 6222 ile alakasız olduğunu bilmeyen yazar. 58. madde yıllardır orada duruyor (2008'den beri). iyi hoş 6222 kabul edildiğinde şekip canlı yayında yasayı övmüştü ama olsun. onlar fenerli. beş dakika sabit dursunlar bir fikirlerinde.
f5 yüzünden sürekli ayar yiyen eleman. tuttuğun takım defolu bilader.
sizin takım nerede?
bizim takım burada!! edebiyatı yapan ağır liseli.. bu sözler bana bi yerden tanıdık geliyor amaa..
he dur devamı da şöyleydi!

başka yerde arama
birinci lig bank asya!!
18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı sebebiyle kutlamak istediğim delikanlı rakip taraftarı...
kendisi de emre belöz gibi ırkçı bir fenerlidir. eminim bunun da pisliği suratından akıyordur.
silinme sebebi açtığı başlık olduğu doğruysa yazık olmuş yazar.

Eveeet efendiiim babasına memesini elleten izmirli kızın amacı, hacılara hocalara memelerini sallayan laikçi kız gibi insanlara hakaret yağdıran başlıkların aynılarını bir değil bin kere açan karma 3000 olmuş düzeysiz troller dururken ve bunlar sonsuz tevazu ve müsamaha görmekteyken gazaba uğramış Fenerbahçe dostu.
dönüş yapmayı seven yazar. küfür de etmez ki bu.
baba ufaklığın gözlerinden öperim. 4 6 dedin, 2 eksik kaldı ama 4 ü tutturdun. bende sayende bi kupon tutturdum. aynen baba kuponun götüne koy, kupayı kaldırdık ya o idi önemli olan ufaklığın çükünü timsahlar yesin gözlerinden öperim.

stop.

tanım: yaşını başını almış ama fener sevdası hala bir ufak bebe olan abiyim, hay yaşaa.
(#12266759) şu entrymden sebep beni tipik(!) galatasaraylı olmakla suçlayıp (bkz: #12266790) akabinde özel mesaj atmak suretiyle şahsıma hakaret eden tipik(!) fenerbahçeli yazar!
keçi gibi inatçı. ayrıca keçi gibi inatçı lekeler bırakıyor. benden gelsin;

(bkz: inatçı keçi boku lekesi)
iyi bir fenerbahçelidir.
ciddi anlamda sıkıntılar yaşayan yazar.

galatasaray için;

--spoiler--
tarihinde (son 15-20 yıla bakın) bonservisine 4-5 milyon ve üzeri verdiği topçu sayısı ya 1 ya da 2'dir. ama lafa gelince bunlar fener'e laf atar. don alın don!

tanım: ezeli rakip, ebedi ölücü.

(bkz: #14360990)
--spoiler--

demiştir.

peki galatasaray 15 yılda kaç kez şampiyon olmuştur? 7 kez.

15 yılda transfere 4-5 milyon ve üzeri para harcamadan 7 kez şampiyon olmuş bir kulüp başarılı değil midir? evet başarılıdır. peki bu çubuklu neyi eleştiriyor anlayan var mı? ya da sorun ne?

(bkz: akıl tutulması)
fenerbahçe - gençlerbirliği maçıyla ilgili tahminini gördüğümden beri -ki bu 3-4 dk önce oluyor- hala ağzım açık ve ağzım açık şekilde yazıyorum bu yazıyı.

edit: son gelen bilgilere göre savcı berk peşindeymiş.
(#12277806) şahsıma özel mesajla bsg demesine içerlememe şaşıran sözlük yazarı. kusura bakmasın şimdiye dek her önüme gelenden s.ktir yemediğim için alışık değilim. bahse konu şu (#12266759) entryme gelince; bütün linklerdeki screenshotlar kulüplerin giriş sayfalarından alınmıştır, yalnızca fenerbahçe'nin sitesine özgü bir şey değildir. neden 19 mayıs'ta yazılmadığına gelirsek sebebi 19 mayıs'ta şahsım tarafından fark edilmiş olmamasıdır, zaten ilgili entrynin altında "alıntı" olduğu da belirtilmiştir.
son olarak; zaten artık başkanı ve asbaşkanı şike yaptığı (çete kurmak, yönetmek, tehdit ve manipülasyondan bahsetmiyorum) iddiasıyla cezaevinde olan bir kulübün 19 mayıs'ı kutlamamış olmasınn üzerinde durmuyorum, kendisi müsterih olabilir.
sarının yanında ki lacivert, lacivertin yanında ki sarıdır büyük fenerbahçenin büyük taraftarıdır.