bugün

Yendikten sonra yerini pişmanlığa bırakan histir.
evde yiyecek bir şey yoksa uyuyamama sebebidir.

Bir çaylak.
2 yumurta kırmamak için kendimi zor tutuyorumdur.
bir de bunun yurtta hasil olani vardir; zula tukendiyse caresi de yoktur.
gofret kek mek yemek istemiyorum artik. acikinca boyle normal yemek yemek istiyorum. asiri ozledim.
canim su an asiri cigkofte cekiyor. pizza da olur. boyle baharatli bir seyler. gecende de islak hamburger cekmisti.
hele bir gun gecenin bir saati acliktan uyanmistim lan. sandim ki acliktan olecegim. gercekten ciddi ciddi olecegimi sandim. uyandigimda saat 3.30 civariydi. en son olecegimden korkup o saatte eti brownie yemistim.
dogrusu evde de olsam cogunlukla ac yatarim. ama ruyamda istisnasiz lahmacun pide hamburger falan goruyorum.
ben cidden acikiyorum.
Başlı başına bir erkek için evlenme sebebidir.
Meslek :mühendis
Maddi durum: fena değil
Yer: bursa
Talipler bekleniyor.
Şuanda can sıkan his. Dünyayı getirseler yerim modundayım.
her gece başıma gelen durum. saat 4 dü geçince midem kıyılıyor, bir şeyler hazırlayıp yiyince bile geçmiyor o açlık hissi. galiba artık erken uyumam gerek, zira sabaha kadar tıkınan mutfak faresine bağladım iyice *
Şimdi çorbacıdan geldim. Aynı anda arkadaşlarla gece gece acıkacağımız tutmuş, birer kelle paça içtik geldik. Gece gece iyi gidiyor vesselam.
buzdolabını açıp, yiyebilecek uygun bir şey bulamadıktan sonra etkisi geçen histir.
Varsa meyveyle bastırılmalı. Yemek olursa çok pişman olursunuz.
(bkz: kıymalı menemen)
Depresyon kokar * ))
Hamileyseniz sadece gece gelmez, her dakika gelir bu his. Yemeyin ama yemeyin, gece gece cok zararli...

Nerden mi biliyorum, cunku karnimda ufak bir canavar var!
Zeytin ekmek çok iyi gelir.
Kuru meyvelerle bastırılması gereken açlıklardır. Hem düşen kan şekerini dengeler hem de barsak hareketlerinize yardımcı olur.
can sıkıntısından kaynaklı his yesen de aynı yemesen de.
aç olduğunuza emin misiniz diye sorulur. gece gelen açlık genelde vücudun susuz kalmasıyla olan bir şeydir. sıvı tüketmeye bakmalısınız. süt ayran veya 1 bardak suyun içine konulmuş kabuk tarçın kan şekerinizi dengeliyecektir süt veya ayranı öneririm veya kefir uykunuzu getirecek olan laktik asiti vücuda almış olucaksınız hem kalori yönünden düşüktür hem de sağlıklıdır yemeğin olum bu saatte akşam 7 den sonra yemek yemek zeka geriliği yapıyormuş .
* elindeki telefonu yavaşça yere bırak ve buğday gevreği ye.
(bkz: nescafe) içerek geçiştirdiğim olay.
Şöyle şeyler hayal etmenize sebebiyet veren histir. Sizi sizden alır..

dolabı bir açarsınız dünden kalan makarna, tam o anda içinizin derinliklerinden gelen hüzünlü bir müzik ile birlikte, burnunuzun sızladığını hissedersiniz. Makarna size, siz makarnaya bakar, sonunda kaçınılmaz gerçekle karşılaşır, durumu kabullenirsiniz..
görsel
Canınız istiyorsa yiyin arkadaşlar metabolizmadan metabolizmaya farkılılık gösterdiğinden dolayı kili ilirsin diyenlere aldırma anı yaşa be olum.
Karnımın içinde su aygırının suyun içinde osurmasında çıkan sesin aynısı var. Kalkıp yesem uyuyamam. Yemesem de uyuyamam. En iyisi yiyim de aç yatmayım. Yine zehir gibiyim sözlük diyen yazarın beyanı.
Her gece amansiz yasadigim hic de pesimi birakmayan bir his )).
Kalkıp buzdolabına koşmak veya uyuyarak kurtulunal durumdur.
abv hissidir. karnım acıktı benim yea. hem de iskender çekti canım.