bugün

tıka basa yesenizde daha önceden her türlü gelir bulur sizi. yeyinde geçsin.
Dolap kapagını anlamsızca açıp kapamanıza sebep olur.
Şuursuzca buzdolabına bakarsınız, aile evinde o dolap genelde doludur ama öğrenci evinde durum amuda kalkar. Heleki öğrenci yurdundaysanız kapağını açıp bakacak buzdolabınız bile yoktur. O yüzden gece buzdolabını açıp mal mal bakmak oldukça zevklidir. Karnınızı doyuracağınız dolulukta bir buzdolabınız varsa.
yine gelmiştir. diyet yapıyorum lan ben. allahııımm.
çiğköfte sipariş etmeyi gerektirir. (bkz: ateş seni çağırıyo)
Patlamis misir yiyesim geldi bu saatte off...
Midenin kendi kendini sindirecekmişçesine gelen histir. Nereler açık olur ki bu saatte?
gelse de yenmemelidir. ben yiyorum hep mide gazı geliyor. mide sindiremiyor yatarken. evde atıştırın da ekmek arası bir şeyler ama dışarıdan çiğ köfte pizza vb. ağır şeyler yerseniz durum böyle.
3 tane haşlanmış yumurta yenerek bastırılabilir. evet midesizim.
lanet olasıca histir. hiç de üşenmez gece gece.
salçalı ekmek yedirir.
yan komşunun yaşadığı histir. zira Allahsız'dan gece gece poğaça kokusu gelmekte.
Incir ici ceviz, bir kase cerez.
bot: kaju yiyen kezban basligini okuyunca oldu ama.
biraz sonra bu bünyeyi mutfağa gönderecektir.
Bu gibi durumlarla evimi daha çok özlediğim histir.edit:karnım aç diyorum arkadaşlarım meyve suyu var, süt var diyolar.
reflü hastalığı ile sonuçlanacak ve obeziteye doğru gidicek durum. kendine kastı olanlar devam etsin.
Ufak çaplı besinlerle yatıştırılmalıdır, yoksa beyin yemeyi daha çok arzular.
Her gece tost yapıp yemekten ben bıktım midem açıkmaktan bıkmadı .
Mide asidi salgılanması(?) . Biyolojik saat (?).
birden gelen insanın aklına kızartmalardan tatlılara bir açık büfe seren ancak direnilirse 20 dakikaya kendiliğinden son bulan bir histir kendisi.
anneannem gibi kendimi dinleyince oluyor. anneannem ne zaman kendi iç sesini dinlese hasta oluyor bende acıkıyorum.
patatesli yumurta yememin sebebidir ki daha neler neler yemişliğim vardır..

(bkz: göbek çıkmasa bari)
Karnımda çanların çaldığını duyabiliyorum.
Sabah kaktiginizda ağzınızda leş gibi bir tat olmasina sebep olandir.
yani fizyolojik olarak o an yemege ihtiyacimiz olmadığı halde bu kadar yemek istememizin tek bir aciklamasi vardir oda insanin nefsi.
buraya yazanların %90 ı kız beyler ayıklayın.

çünkü erkek kişisi gece karnı acıkınca gider yemek yer buraya entry girmez.