bugün

yeni bir uuser adayı. *
radyocu kişilik.
çaylıktan kurtulmayı amaç edinmiş , bu amaç uğruna saçlarını döken sözlük yazar adayı.
Bugün: 21 ,Bu hafta: 79,Geçen Hafta: 0,Toplam Entry: 79,Toplam Başlık: 0

(bkz: önce yaşlılar ve kadınlar)
sözlüğün ''adam'' larından biri...
son derece kaliteli entrylerin sahibi , severek takip ettiğim yazar.
sözlüğün yazarıdır,reklam onun boğazına gitmeyecektir..
istediğinide yazar,herkes istediğini yazarken onun yazması mı rahatsız edici...
saat 04:26 da kürtler hakkında dopdop tarafından verilen bir boş bakınızı doldurmuştur.
düşünmektedir aynı zamanda bu saatte bir başlıkla kim gider diye...
meşhur olmak gibi bir çabası yoktur zira bulunduğu yerde yeteri kadar meşhurdur,sanal meşhurluğa gerek yoktur diye düşünmektedir yine...
aynı zamanda pkk yanlısı kürtlere(yine üzerine basa basa söylüyorum,bölücü düşüncesi olan kürtler) olan kinini hiçbir zaman saklamamıştır,faşist dense de,ülkücü dense de sıfat onun için önemli olmamıştır,önemli olan bir karış toprağı için binlerce şehit verilen ülkesine dil uzatılmasıdır...
şimdi asıl mevzuya dönülecek olursa,açılan başlıktan (sizin tabirinizle daha akılsızca) başlıklar da mevcuttur,şu an görülmeyecekse yarın görülecektir.bir fatura kesilecekse,kesilsindir.gazoz kapagı girdiği her entry nin arkasındadır...
iyi sabahlardır...
ikimizde telsim'den nefret ediyoruz az önce bunu keşfettim.. ayrıca gerçekten iyi bir yazar..
sürekli bir tavla olayıdır gitmiştir. gebze'den yarışmaya katılmıştır.* yenmiştir, yenilmiştir. performansının en üstün derecesini göstermiş olup tebrik edilmiştir. bambi'de daha çok sohbet etme fırsatı bulduğum kişi olmuştur. * kendisi radyo programının dj'yi ve yayın müdürüymüş. saygılarrrrrr..... *
kem gözleriyle attığım çift zarları engellemiş,bana nazar değdirip 3-0dan 5-3 yaptığı oyunla beni allak bullak etmiştir.şakadır.üzülerek tebrik ettiğim yazardır.*
oyuna başlarken "ben fazla bilmem ama tavlayı" diye ortaya attığı yem ile bende oluşan gevşeme durumuyla oyunu alan enteresan taktik ustası yazar *
rakı masasından kaldırmaya çalışıp tavla zirvesine gelmem için telkinlerde bulunmuş , genel yayın müdürü.
(bkz: anam anam anam)
yaşıma inanmayıp kimlik sormuş yazar...
pek sevdim kıymetini bilsin
kendisini ilk olarak bir başlığımın altına ayarlı bir bkz vermesi ile tanıdığım, daha sonra tavla zirvesindeki tavla maçımızda galip gelerek intikamımı aldığım *, ilk izlenimim; hoşsohbet, yüreğinin iyiliği yüzüne vurmuş misali temiz yüzlü bir yazardır. benden sonra şansı açılmış ve herkesi dize getirmiştir, zaten bana yenilmesi de allahın sopası yoktur misalidir**. gerçi uzaklardan katılıyor, ulaşımı zor ama olsun yine de diğer zirvelerde de görmek istediğimi belirtmeden edemem.
çocuk dünyasının en gecerli para birimi. dolar yuro halt etmiş.

aynı zamanda okunası bir yazar.
audrey ve onun zirve sonrası maceralarının ikinci kurbanı olan yazar oldu gazoz kapağı. aramızda sürekli dönen diyalog:
audrey- gebze çok uyuz bir yer ya ben hiç sevmiyom. minibüs bulurum eminsin di mi
gazoz kapağı- bende sevmem zaten gebzeyi. ya baktık ya gece 24,00 te son araba. saat daha 22,00 rahat ol.
audrey- şimdi biz ilk piknik zirvesinde........ ya araba bulamaz da sokakta kalırsam
gazoz kapağı- aha demek piknik zirvesi.... tamam bi sakin ol panikatak.
audrey- x* yazar var ben çok severim. minibüs burdan geçiyo eminsin di mi.
gazoz kapağı- aa bende seviyom o yazarı. ya burası durak minibüsün geçmeme ihtimali yok.
audrey- ya şimdi ben obsesif bi insanım panik oluyom. araba ıı şey.....
gazoz kapağı- bunların hepsini sözlükte yazcam rezil olcan
(bkz: yardımsever) *
yardımını esirgemeyen ve ileride de esirgemeyeceğini bildiğim arkadaşım ağabeyim.burdam selam eder bol ratingli günler dilerim*
çalısma masasını cop tenekesı olarak kullanan temızlemek ıcın saatlerce dusunen bır turlu ıcınden cıkamadıgı copler yuzunden odevlerını gecıktıren uuser. *
sözlükte en eğlenceli entrylerin sahibi, sözlük mırc kanalının müdavimi, geyik üstadı sağlam bünye.
kaliteli entrleriyle dikkatimi çeken ve mesaj atma isteğiyle muhabbete girdiğim yazardır.tanıdıklarımızı biraz daha kurcalasak akraba bile çıkacağımızı düşündüğüm ayrıca hem okuyup hem çalışmayı başaran ender bir şahsiyet..
tavla oynamaktan anlamayan sahistir. zar atmaktan bihaber kisidir.
epeydır ortalarda gorunmeyen acaba tatıle cıktıda bızmı bılmıyoruz dedıgım yazar
bu gün doğmuş ve ne iyi etmiş yazar. sözlük hazırm mısın olm.bak hep beraber

Heeepsi pööööörtleeek suyuuuuuuu
Heeepsi pööööörtleeek
Heeepsi pööööörtleeek

way be analar ne aslanlar doğuruyor be...
Not. olm beni ünlü *yapmazsan oyarım...
doğum gününü kutladığımız vatansever, milliyetçi arkadaşımız, kardeşimiz.
güncel Önemli Başlıklar