bugün

klip nefis olmuş şarkıyı bilmem de.
klip güzel, sözleri yuvarlamış gibi sanki. anlaşılmıyor çoğu yerde. belki de henüz ben ayılmamış olabilirim, bilmiyorum.
sözü de müziği de güzel. zaten gazapizm sevilmeyecek bir rapçı değil.
klibe düştüm, şarkı nötr evet.
Adımın ses getirsin demiş. Doğru demiş iyi demiş güzel bir reklam çalışması olmuş. Ağzıma takıldı.
Efsanedir dile takılır. Dinlerken gaza getirir. Başarılı bir çalışmadır. Tebriklerdir.
Şarkıya kötü diyenler utanmalı dinlerken kendimden geçtiğim, 2 gündür agzıma takılan şarkı. Gayet başarılı olmuş.
Yazın çıksa çok fena patlardı. Ama şuan da o etkiyi yaratabilir çok güzel şarkı.
çöp şarkıdır. rap şarkıları çöptür.
Şu reklam hesaplarına izin veren sözlük yönetiminin amı olan tüm akrabalarına selamlar.
Değeri bilinmesi gereken şarkılardan birisi. Umarım anlar herkes değerini ben dinlerken kendimden geçiyorum
sokak esintisi alamasam da bana sago'nun ilk zamanlarını anımsattı. sert bir şarkı.
adımın ses getirsin adlı parça. isim ve klip uymuş. ancak biraz sert kaçmış. gerçi amaç da sert olması bana kalırsa. bam güm adımlar falan.
Ergenlerin kinetix almasına sebep olabilecek şarkıdır. Şu ergenlerin sevdiği repciler, youtuberler vs ne yaparlarsa aynısını bu ergenler yapıyor. Birbirinin aynısı olan mal
Ve özenti bir nesil yetişiyor ne yazık ki.
hee anladık tamam şarkı yapmış valla yiter artık.
dünya ayarında şarkı. eminem yapamaz böyle şarkıyı. nokta net.
şeey gibi oldu bu. bizim muhammed demirci gibi. 13 yaşında ronaldinho yaptılar çocuğu. aynı şey biraz güzel bir şey gördükleri gibi gazapizm'de eminem oldu.

neticemle bile güldüm buna ben. bu mantık türk insanından bir bok olmayacağının başlı başına kanıtı.
yalnız klip kaliteli. rap sevmem ama klip güzel olmuş. anlamlı.
markaya ve markanın sloganına uygun bir şarkı olmuş. gazapizm zaten başarılı bir rap sanatçısı. yaptığı her işi hakkını vererek yapıyor.
sözleri şöyledir efem:

Her yerin yara
Ellerinde bağ
Yürürken uçurumlara
Yenildin tüm oyunlara
Ama
Adımın ses getirsin kalk
Bir iz bırak mutlaka
Bitmez devam eder yaşam
Ya düş bir köşede yat
Ya da adımın ses getirsin kalk

Her gün yerinde saydın
Yükler sırtında kalmış
Kolların bağlı tüm umudun tükenmiş
Kapanmış şarkın

Bakarken şaşkın
Ruhun alevler almış
Denizler durgun çiçekler solmuş
Gördüklerin hep olumsuz yanlış

Yorulmuş aklın
Sana sunulmuş kaygı
Yanında uyurken kasvet ne yapsan duyulmaz çığlığın

Unuttun aşkı
Bulutlar aşmış bir öfke içinde
markanın amacına ulaştığı şarkı. adam popüler. güzel de iş yapmış. dinletiyor kendini.
her klibi ayrı olay bu çocuğun. müzik tarzları farklı ama rammstein klipleri gibi, kısa film havası var.
lise yıllarındayken rap dinlerdim. insan büyüyünce daha sakin şeyler dinlemek istiyor. ama bu şarkı bence olmuş. o yıllara götürdü beni.
eminem şarkısı ayarında bir şarkı. öyle de gaz veriyor. diğer şarkılarını da dinlemek lazım sanatçının.
müzik olarak çok iyi. söz olaraksa rap kısmı sanki biraz az gibi. ama yine de güzel şarkı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar