bugün

esprisine yapılmış bir videodur ancak genede denenecek ise boş bir alanda iken aynı anda el frenide çekilirek test edilmesi gereken eylemdir. araba perte çıkar böylece trafikten bir adet kamil eksilir.

bizim bir usta vardı eski şirkette. patronun otomatik vitesli arabası ile bir yere gidiyorduk illa tutturdu ben hiç kullanmadım ben kullanacağım diye. 55 yaşlarında bir adam. dedimki bak sakata gelmeyelim yok yok dedi bir şey olmaz. sığır adam 90-95 km hız ile giderken frene "sol ayağı" ile bir bastı oturduğumuz yerden öne doğru fırladık emniyet kemeri boynumuzu kırıyordu az kalsın. meğersem onu denemek için kullanmak istemiş arabayı.

ulan insanlığın yararına şeyleri denesenize ipneler. nerede böyle abidik gubidik ( üçünede basarsak ne olur frene sol ayakla basarsak ne olur ) şeyler var onlar üzerinde deney yapacaklar. şunu merak edene kadar yarım debriyajı öğrende rampada arabayı kaldırırken kaydırma veya stop ettirme arabayı.

görsel
oha.. hiç denemediniz mi?

Hayatta muhakkak yaşanması gereken bir tecrübe.. kaçırmayın!
ss alırsı knk.
Hayatınızın ekran görüntüsünü alıp diğer dünyada inceleyeceksinizdir.
Pek mühim değil.
inanmayan denesin.

https://i.hizliresim.com/biu9l3p.gif
araç hareket etmez.
debriyaj + fren yaparken dilediğin kadar gaza bas. araba kalkmaz ki.
Kuşkusuz simülasyondan çıkarsınız. Gerçekte ise kaplumbağanın bilinç kazandığı bir evrimin olduğu evrende minik bir kaplumbağa olduğunuz hayatınıza geri dönersiniz.
Araba aile bireylerinize sövebilir.
Boşta devir yükselirken fren lambalarınız yanar.
tanrı modu açılır. ya da brazzers zencilerini kıskandıracak kadar beceriklisinizdir. 1. olan daha mantıklı.
(bkz: screenshot)