bugün

ulan çok yakışıklıyım ben size mi bakarım kızlar hahayt diyen kişinin verdiği karardır.
öyle birşey yoktur ama direten varsa sebebi basittir...
erkeklere ilgi duyan bir erkek, tıpkı kadınlar gibi yakışıklılıktan veya çirkinlikten anlayabilecektir. böylece etrafında beğendiği yakışıklı erkekler gibi davranacak, onlar gibi giyinecek ve kadınlar tarafından beğeni toplayacaktır...
(bkz: benden güzel olmasın deyip yakışıklık erkekleri eş cinsel ilan etmek.)

(bkz: kazdığı kuyuya düşmek)
ruhlarındaki kadının güzelliğinden olmalı.
(bkz: eşcinsellerin bıyıklı olması)
bir tarafında cemil ipekçi öbür tarafında recep bülbülses yetmedi birde vj bülentle halvet olmak isteyen bünyenin yakarışı.
metroseksüellikten kaynaklanmaktadır.
(bkz: ibneyim diyemiyor)
(bkz: cemil ipekçi)
(bkz: ben neyse lan ben bir şey demiyorum)
hassas düşünceler barındırdığından karşısındakine hoş görünmek amacıyla kendine bakan eşcinsel in durumudur veyahutta eşcinselliğin çok da ayyuka yaşanamadığından ötürü bir şekilde dikkat çekmesi gerektiğini düşünüp bakımlı olan erkektir ayrıca eş cinsel diye birşey yoktur eşcinseldir o dedirten başlıktır...
(bkz: bülent ersoy)
yakışıklı erkeklere karşı yaklaşırken 10 defa düşünmeye sebep olan hadisedir.

(bkz: kaçın kaçın geliyor)
Artık karşı taraftan olduğu için o tarafın ne istediğini bilen kişidir.
Eşcinsel erkekleri yakışıklı bulmak da ayrı bir sorundur.
bayanlar için üzücü olan durumdur .
sahip olunan çekiciliğin verdiği avantajı kullanarak, istenilen her an karşı cinsten alanılabilen zevkin artık insanı tatmin edememesinden, zaman içerisinde de gay olunabileceğini söylemiştir; aids'ten ölen ünlü gay rock hudson.
yakışıksız bi durumdur.
yakışıklı insanların, cinsel ilişki çağının başlangıcında vajinismus rahatsızı bayanlarla tanışması, ilişki sırasında ağlayan türk hatunlarla tanışması ve kukusunu temiz tutmayı bilmeyen, öğrenememiş, traş dediğin şeyi doğduğundan beri yapmamış hatunlarla tanışması sonucu dönüştükleri evrimsel geçiş sürecinin son adıdır.
"yüreğinin temizliği yüzüne vurmuş" atasözünün, tam olarak düşünmeden söylenmiş olduğunu kanıtlayan durumdur.
aslında o yakışıklı gay'lerin çoğu gün yüzüne çıkanlar, yani nasıl kadının güzeli sergilenir bu da öyle. tamamen atıyorum örnek verme amaçlı olarak halil ergün tipli bir adam gay maskotu olamaz lakin kenan imirzalıoğlu gay maskotu olarak öne çıkabilir.
Gozlemlerıme gore dogru bır durumdur.
kendine bakan erkeklerdir. kızlarla ortak noktaları olduğu için onlara daha bi çekici yakışıklı gelir.
Fatih ÜREK'in homofobik olduğunun ispatıdır.
genellikle doğru olan önermedir.

görsel
benim de fazlasıyla dikkatimi çeken durum. ama iki tanesini doğru yola sokmuştum. beni görünce gay olmaktan vazgeçtiler.