bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    değerli bir aranjör,müzisyen.
    1 ... cnnturk
  2. 2.
    eski popstar jürisi, müzik eserleri sahipleri grubu başkanı, ermeni asıllı müzisyen. ilhan irem' in de 15 yıldır aranjörü.
    bazı eserleri;

sezen aksu (bkz: unut)
    ajda pekkan (bkz: her yaşın ayrı bir güzelliği var)
    taner (bkz: affetmedim kendimi)
    taner (bkz: aynı perde)
    niran ünsal (bkz: haktan)
    zerrin özer (bkz: olamazdım senle)
    aydın (bkz: kuşum)
    yonca evcimik (bkz: abone)
    1 ... eleanor
  3. 3.
    fetullah gülen'in şiirlerini besteleyerek "bahar" adlı albümünü çıkartmasına yardımcı olmuş ermeni müzizyen, bestekar.
    1 ... kalp kerizi
  4. 4.
    fethullah gülen'in şiirlerini neden bestelediğini anlayamadığım, aslında bunun kişisel yapısına ve yaşam tarzına hiç uymadığını bildiğim iyi müzisyen.
    1 ... melek
  5. 5.
    fethullah gülenin kankası kisi.
    -1 ... el matador
  6. 6.
    * "senden muzisyen olmaz" diyen yahudi asıllı müzüsyen eğitimcisi.

edit: yahudi değil*.. ermeni o.
    6 ... m m m
  7. 7.
    ilhan irem'in aranjörü olduğu gibi tuşlu çalgılarını icra eden çok değerli müzisyen.
    ... iremim
  8. 8.
    attila özdemiroğlu kadar yetenekli bulamasam da, istanbul gelişim e yıllarını vermiş, 90'lardaki pek çok kişinin patlamış şarkılarına düzenleme yapmış müzik adamı.
    1 ... faidelibilgi
  9. 9.
    sezen aksu dahil bir cok starin ve buyuk sanatcinin detone hallerini gordum diyen yapimci. eskilerden.
    ... irem seni kaciricam kizim
  10. 10.
    çok deneyimli bir müzisyen olmasının yanı sıra 90 ların başındaki pop müziğin soundunu etkilemiştir. hep aynı sintisayzırı kullandığından bütün şarkıları aynı gibidir. zerrin özer, ajda pekkan, barış manço, jale, nükhet duru vs. o dönemdeki çoğu albümde çalışmıştır.
    ... justiceforall