bugün

ankara kızılay meşrutiyet caddesinde bulunan kök işhanının 9. katında hizmet veren kpss, ales, kpds dersanesidir. ihtiyaç akedemi, yargı, murat, meridyen gibi bu alandaki dersanelerden fiyat olarak çok daha uygundur. ben öyle kazanacağımın garantisi olmayan sınav için milyarlar * veremem diyorsanız kaydolmanız gereken yegane dersanedir.
ankara'daki mütevazı ama başarılı bir eğitim yuvası. ben gittim. pişman olmadım. ve soranlara da gözü kapalı tavsiye ediyorum.

kaçırdığınız bir dersi telafi etmememeniz mümkün değil. deneme sınavları tam sınav ayarında. hocaları ilgili. o kadar kalabalığa rağmen fazla ilgili bile denilebilir. yayınları yeterli ve yararlı. yani piyasada "ben iyiyim" "ben on numarayım" diyen kurumlardan kat be kat daha kaliteli.
yeni başladığım, faydasını görmeyi umduğum, pek de umutlu olmadığım dersanedir. şaşıtmasını temeni ediyorum zira mezun oluyorum ve kafamda deli sorular var sözlük.
sercan fırtına, yekta sağlam gibi 2 komedi eğitim hocasına sahip kpss dersanesidir.

Aslında bu dersaneyi hiç görmedim. Ama bahsi geçen hocaları kastamonu pegem akademide bu yıl tanıdım. 10 numara 5 yıldız insanlar gerçekten. Gelişim ve ölçme dersleri hiç bu kadar iyi olmamıştı.
arkadaş bende bu sene lisans kpss dersleri için gittim. Gazi BESYO mezunuyum. Dediğin gibi Tolga hoca bir dahi. tarih dersi için gözüm kapalı önereceğim hoca da Evren hocadır. ders tekrarları ve telafi dersleriyle tüm eksikleri kapatma imkanını veren bi dershane. 87 puanla atanmayı bekliyorum darısı başınıza