bugün

Yanağında delik olan insan insan işte gereksiz.
Kusurlu insandır.
ben de onlardan biriyim. bi boka yaradığı görülmemiştir.
Çok boka yarar. içine su doldur fışkırt öyle eğlenceli bir şey.
Yüzde kas eksikliğin oluşan çukur ya da oyuk.
çirkin insanı daha da çirkin yapan özelliktir.
Sahip olunan üç dört gamzeden dolayı dahil olduğum güruhtur.
yanağında obruk olan insandır. bende de var bir tane mezar gibi.
yüzünde veya belinde ise şahsım için tası toprağı satıp peşine düşülesidir. gülümsemeyi iki kat güzelleştirir. hele inci gibi dişler de buna dahil olursa tadından yenmez.

(bkz: iclal aydın)
(bkz: tuna kiremitçi)
malum abinizdir. sağ gamzesine yandığımın oğlu ne severdim beee. hey gidi gamzelim heyy. terk etmeyeydi iyiydi.
gamze derken yüzde mi ? belde mi ? hayır yani beldeki gamzeye zaafım var, yüzde olmasada olur.
gamze oluşabilecek her yerde gamzesi olup bunun bir faydasıını hiç bir zaman görmeyen insandır. yanakta çenede belde var da noluyo ? daha biri çıkıp ' gamzene ölürüm senin ' dedi mi? yoook? yere batsın öyle gamze!!
pek güzel iltifatlar alan insandır. severim kendiminkileri.
Bir tanesine bile sahip olmadıgım ama hep ozendigim insan.

Gulusune guzellik katar iste yakısmayan insan yok ki.
familyamda olduğundan ve genlerden dolayı bana da geçtiğinden; benimdir.
ne kadar sinirli olursanız olun size gülümsediği zaman kızgın kalamadığınız insandır. bu sayede her boktan yırtabilir (en azından benim karşımda). bari haksızken gülmeyin olm!
buyrun benim.

yalnız hiç sevmiyorum ve görünmesin diye sakal bırakıyorum.
Babamda olmasa bende de olmazdı herhalde.

yalnız şöyle bir durum var; bendeki gamze değil kara delik. Cidden bak.

Güleyim, parmağımı içeri soksam ikinci boğuma kadar gidiyor. Tuhaf amk. iki taraf da aynı şekilde. Sağlı sollu iki inşaat çukuruyla geziyom.
eşim olur.
gülünce özellikle ortaya çıktığında mutluluk saçan insan tipidir.
Benimdir. Küçükken "aaa senin gamzen var" dediklerinde o ne lan derdim. 17-18 yaşlarında öğrendim o çukurun gamze olduğunu.
her zaman sempatik olan insandır. şahsım gibi.
ama gamzenin aslında ölü hücreler olduğunu öğrendiğimden beri bi garibe bi tuhaf hissediyorum amk.
uzun uzun yazılar yazmaya gerek görmediğim durumdur. (bkz: bende de var)
var ama bi boka yaramıyor gülmek yakışmıyor gülüşe güzellik katması falan yalan şehir efsanesi onlar.
hoşnut olmadığım durumdur o ne öyle belediye çukuru mu diyenler bile oluyor. Ameliyatla gamze aldırma yok mu varsa biri bana söylesin.