bugün

Şüphesiz ki bünyesinde ensest, vahşet, meme, seks, eciş bücüş ruhani yaratıklar, akgezenler gibi bir takım sapıklı ilişkiler yumağı ve etkileşimler olan ve ayrıca bir cüce tarafından sürekli fofeynklenen bir türk hamfendisi olan sibel kekilli'nin de içinde yer aldığı bir diziyi izleyip sonra da "vay efem ben müslümanım" diye gezmektir.

görüyorum ki her pazartesileri bu game of thrones denen zındık dizinin başlığı full çekiyor. olmaaaz.

bundan sonra game of thrones izleyip de müslümanım diyen lütfen benle iletişim kurmasın. kalbini kırarım.
Şimdi Bir delikanlı Öteki delikanlıyı Annesini Kerhanede çalışmakla suçlamış. Demiş ki
-senin Anan Orosb.. kerhanede çalışıyor.
Diğer delikanlı saf saf
-Kim görmüş ki Annemi orda? diye sorunca
beri ki doğruluğunu ispat etmenin gururuyla
-E demiş orda benim annem görmüş yalan mı söyleyecek.
Diğeri bu sefer cevap vermiş,
- E ananın o kerhanede işi ne ?

Alıntıdır
--spoiler--
"bünyesinde ensest, vahşet, meme, seks, eciş bücüş ruhani yaratıklar, akgezenler gibi bir takım sapıklı ilişkiler yumağı ve etkileşimler olan ve ayrıca bir cüce tarafından sürekli fofeynklenen bir türk hamfendisi olan sibel kekilli'nin de içinde yer aldığı bir dizi"
--spoiler--

Dizi hakkında bunca malumatın ancak düzenli olarak izlenerek elde edilebileceği kanaatindeyim.

Ha bide biz insanlardan bu yüzden Allah olmaz...
Bizler zavallı, kendini bi halt sanan insanlarız ama Hüküm ve karar noktasında insanların imanına, inancına, hükmedecek kadar da Töbe Allah'çılık oynamayı severiz.

(bkz: Boklu da kalkmış sidikliye güler)
(bkz: Dinime söven müslüman mı Agalar)

(bkz: ironik)
(bkz: Çelişki)

Hayırlı işler
(bkz: derindost)
Diziyi izlemeyen biri nasıl oluyorda dizi hakkında bu kadar bilgi sahibi???
ayrıca; khalessi'nin diri memeleri de habire gözümüze sokuluyor. rob stark'ın da canice öldürülmesi caiz felan değildi. kanlı düğün ise tamamiyle vahşetten ibaretti. yani bunları asla bir müslüman izlememeli. fikrimin arkasındayım.
(bkz: benim açmam gereken başlıklar)

(bkz: kıskandım)