bugün

üst üste 2 kez avrupa şampiyonu olan takımdır.
helal olsun dedirten takımdır.2.kez avrupa şampiyonu olmuştur.
türkiye'ye avrupa kupası gelecekse bunu galatasaray getirir tezini perçinlemiş başarılı kadro. hem de galatasaray bayan basketbol takımı'nın hemen ardından...
pffff ne sıkıcı lan bu böyle. rutin tekrarlardan ibaret hayat. yeter bıktık insan arada ikinci falan olur ne ki bu?

millet bile alışmış bakın henüz 3 entry girilmiş. oysa oysa 2. olsaydınız şu an da ''üzülmeyin koçlar siz gönüllerin şampiyonusunuz'' şeklinde entryler sayfaları bulmuştu..

anlayın artık biz şampiyon olmayı sevmiyoruz biz 2. olunca daha çok seviniyoruz.

ikinci olmayı beceremeyen galatasaray tekerlekli basketbol takımı.

edit: bunu eksileyen kişi eğer buradaki ironiyi anlamadıysan kafana sıcayım.
hayır anladın sırf ibnelik için eksilediysen sacına sıcayım.

hayır ibnelik olsun diye değil sadece begenmediğin için eksilediysen sen benim kafama sıc. *
(bkz: yürüyedur)... kimi ayaklarıyla, kimi yürekleriyle..
engelsiz aslanlar deriz kendilerine. her engeli aşmış bir de üstüne avrupa şampiyonu olmuşlardır. cimbom'un kazanma ruhu hücrelerine işlemiş adeta.
bugun oynanan sezonun son maçında beşiktaş'I 80-66 yenerek Deplasmanlı Süper Lig'de 3. kez ardarda namağlup şampiyonluğunu ilan eden engelsiz aslanlar.
2008-2009 sezonunu namağlup ve şampiyon olarak tamamlayan takımdır.
(bkz: Engelsiz aslanlar)
bir kez daha, yeniden, kıtalar arası dünya şampiyonu olmuş takımdır. her zaman diyoruz, ilkleri biz yaparız. yine yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. aslanlarımızla gurur duyuyoruz, hem ülkemiz hem de takımımız açısından çok büyük bir başarı. tebrikler engelsiz aslanlara ve onlara destek olan herkese. peşindeyiz!
yeniden kıtalararası şampiyonuz.
http://www.galatasaray.or...lisandalye/haber/5138.php
Ömer Gürkan'la anlaşmıştır.

ömer 2.16 boyunda, 23 yaşındadır.
8 mayıs 2011 galatasaray lahn dill basketbol maçı'ndan sonra bir kez daha avrupa şampiyonu olmuş takımdır.

yenilmez armadadır! gururumuzdur! helal olsundur!
tebrik ediyoruz,

size engel yok.
formanın hakkını veren, az bir para kazanan, sampiyonlar ligi sampıyonlugu ve dunya sampıyonu kazanmıs efsane insanlardır.

--spoiler--
olmasa milyon dolar cebinde

aslan ruhu var yüreğinde

bu forma ölçülmezki parayla

Engellere baş kaldır oyna..
--spoiler--
galatasaray ın son yıllardaki tek gurur kaynağı.
galatasarayın bünyesindeki en başarılı takım. Tebrikler avrupa şampiyonluğu için.
branşında yıllardır dünyanın en iyisidir.
tekrar avrupa şampiyonu olmasıyla beraber, kendimden iğrendiğimi gördüm. ibretlik bir başarı. yemin ediyorum ibretlik, öyle böyle değil.
alkışlanası başarılara imza atan insanlardan oluşan takım. şu oyuncuların azmine bakıp futbol takımındakileri odunla döverdim eğer galatasaray'lı olsaydım!
ne kadar övülse, ne kadar tebrik edilse yaptıkları işin karşısında az kalır. helal olsun.
dünyada takımlar klasmanında en büyük başarıları göstermiş Türk takımdır.
fanatik bir fenerbahçeli olarak hepsini tek tek alınlarından öpüyorum.
bravo size kahramanlar, gururumuz oldunuz yine.
fenerbahçeliyim ve bu takım övgüyü hakediyor adamım.
Ülkemizin gurur kaynaklarından biridir. Galatasaray ın neden büyük kulüp olduğunu bir kez daha ispatlayan cengeverlerden oluşur.
şampiyonlar ligi şampiyonu oldu bu adamlar.helal olsun.