galatasaray türkiye'de futbolun kul hakkı yiyicisidir, kanseridir.
"diyorlar ki, 'bir takım isterse alır'. futbolcular önce galatasaray'a gelir. anlaşamazsa 2-3 kat paraya başka kulübe gider. galatasaray, türkiye'de futbolun kıblesidir."

offf başkan yavaş ciğer söktün. *
Mustafa cengiz’in Fizyonlulara yargı dağıttığı açıklaması.
Tarıq çamdhal moruq malcoa moruq.kıbleniz şaşmış haberiniz olsun.
bu durumda mustafa bey ne oluyor sorusunu akla düşürmüştür. adam farkında olmadan şirke depar atıyor.
fetö'nün yüzünü dönmesinden belliydi zaten kıbleli bişey oldukları...

yoksa elin siyasal islamcı teröristinin ne işi olur ki bunlarla...
Yani diyor ki Falcao umreye geldi hahahah.
Mustafa Cengiz: "Transfer bitmez. 4 Ekim'e kadar süremiz var. Limitlerimiz içinde hem gelenler hem gidenler olacak."

Mustafa Cengiz: "Siz bi kural koyuyorsunuz. Siz bunu kafanıza göre değiştiremezsiniz. Ben buna istediğim gibi uymam, aşarım diyemezsiniz. Kurallara uymazsanız, kaos ve anarşi olur."

Mustafa Cengiz: "Ben başkalarının anlaştığı futbolcuyu ayartıp kat kat daha fazla para verirsem ve limitless dersem beni suçlayın."

Mustafa Cengiz: "Biz, limitlerimiz içinde, Galatasaray'ın çıkarları doğrultusunda transferleri yaparız. Kuralları kafamıza göre değiştiremeyiz."

Mustafa Cengiz: "Siz hem karnım doysun diyeceksiniz, hem yemeğim eksilmesin diyeceksiniz. Böyle bir dünya yok."

Mustafa Cengiz: "Bir takım biz istersek her futbolcuyu alırız diyor. Samimi söylüyorum futbolcular önce Galatasaray'a gelir, anlaşamazlarsa kat kat daha fazla paraya diğer takıma giderler."
galatasaray türk takımı değil ki kıblesi nasıl olacak amk..
Dini değerleri futbola alet etmek ve örnek göstermek basitliğin göstergesidir.
Başkanın yine birilerinin iÇinden geçtiği açıklamalardır.
Nasıl konuştum ama.

Koç a bir ayar veriyorum görmen lazım diye geziyordur.
doğru söylem olup gaysarayın kıblesi vatikandır. cahiller bunu da frank lucastan öğrendiniz evet...