bugün

bir galatasaraylı olmama rağmen "bir gün herkes cimbomlu olacak" şeklinde ki bir açılış sayfasından hoşnut olmadığım internet sitesi...zira cimbomlu olunmaz cimbomlu doğulur... (bkz: yaratıcı galatasaray taraftarı) (bkz: bir gün herkes fenerbahçeli olacak)
Galatasaray son 10 yılda oldukça büyük zaferler ve çalkantıları birlikte yaşadı. ve o an geldi. galatasaray bütçesi 10 yıl sonra ilk defa artıya (+) geçti.
galatasaray ın avrupa platformunda müsabakaya çıkarken aldığı isimlerden biri.

(bkz: galatasaray istanbul)

ya da

(bkz: istanbul sk)

diye de yazıldığına şahit olmuşumdur.
avrupadaki maclarda galatasaray in ekrana yansiyan ismi. galatasaray spor kulübü.
transferler yarın patlatılacak ya başkanın sözü hatırlatılıp zemin yapılıyor twitter üzerinden;

adnan polat, 18.08.2010: "taraftarimizin arzu ettigi transferlerimiz, teknik heyetimizin ve takımın da ihtiyacı dogrultusunda olacak"

şeklinde. sormazlar mı başkana taraftarın arzusu futbolcunun bonservis bedeli düşsün diye son güne kadar bekleyip uefa dan elenmeyi göze almak mı diye.

http://twitter.com/galatasaraysk

edit: ver gazı evladım ver gazı. şimdi de baş sıkışınca söylenen klişe söz twitlendi.

GalatasaraySK
Jupp Derwall: "Galatasaray'in adinin oldugu her yerde umut vardir"
an itibariyle kapalı kapılar sezon değerlendirmesi masaya yatırılmaktadır. rijkaard la ilgili bir karar çıkması başkanın sözünden sonra zor görülüyor, ancak servet in kadro dışı bırakılması gündemde olabilir.
abdullah avcının takımın başına gelmesiyle refaha erecek kulüptür.
galatasaray'ın cl maçlarında ekranın hemen altında skor yazarken beliren unvan.
ağlatsa da, kızdırsa da, çıldırtsa da olmuyor işte ondan ayrı. benim için aşkın tanımı sanırım. başka izahını da bulamıyorum.

(bkz: ne kavgam bitti ne sevdam)
20 milyon akp'linin desteklediği kulüptür.
galatasaray spor kulübü.
parti liderinin "ağır fenerbahçeli" olduğu bilindiği halde "20 milyon ak partilinin" desteklediği kulüp olarak itham edilmesi, salaklığın zirvesini çizmek olur. çizdin zira, efferin.
deli gibi desteklediği başkanını salaklığın zirvesini çizmakle itham eden ilginç taraftara sahip seksi ve cemaatçi kulüptür.

inanmayan buradan buyursun:

http://www.cnnturk.com/20...verdi/646619.0/index.html
kiskanilan kuluptur.
fenerbahçe kongresinde adı fenerbahçe'den daha çok geçen kulüptür. tek büyüktür..
@2 olup bazılarını ağır sikmiş kulüp.